Парк готель Порто Маре - м Алушта

3 тижні тому з hh.ru

програміст 1С від 40 000P

Парк готель Порто Маре - м Судак

3 тижні тому з hh.ru

Если вас интересует работа в Польше для мужчин, стоит заглянуть на этот сайт www.globalwork-ua.com вы найдете Работа в Польше для мужчин отличного качества и по доступной цене.

програміст 1С від 40 000P

Парк готель Порто Маре - м Ялта

3 тижні тому з hh.ru

Провідний розробник (програміст) 1С 90 000 - 140 000P

КАЗНАЧЕЙСЬКІ СИСТЕМИ - г. Симферополь

) Запрошує на постійну роботу Провідного програміста в проектну команду. Обов'язки: робота. , Поділ обов'язків між групою програмістів і консультантів: програмісти. як правило, не спілкуються.

2 тижні тому з hh.ru

Програміст Ведущий программист 1С договірна

Міжнародний аеропорт Сімферополь - м Аерофлотський

систем на базі . Взаємодія з внутрішніми консультантами і програмістами. Участь в. Вимоги. Упевнені навички програмування для  Підприємство 8.3 СКД MS. сертифікатів Спеціаліст Професіонал за рішеннями . Ваші переваги: ??знання інших.

1 місяць тому з hh.ru

програміст 1С від 50 000P

Технології та бізнес - г. Симферополь

7, 8.х, Досвід роботи програмістом на повний робочий день від. інших конфігурацій  , знання конфігурації  : Конвертація даних, Наявність сертифікатів . професіонал, . Спеціаліст.

3 тижні тому з hh.ru

програміст 1C договірна

ПАРК - г. Симферополь

Компанія "Парк" в пошуках програміста. Обов'язки: - участь у розробці та. підтримки типових конфігурацій для . Підприємство 8.2 / 8.3. , - кмітливість та ініціативність, - досвід роботи програмістом не менше 3-Х років.

2 місяці тому з hh.ru

Інженер-програміст (розробник 1С) 40 000 - 80 000P

РМНТК-Термічні системи - м Чорноморське

освіту, - Наявність сертифікату ". Спеціаліст "по конфігурації платформи" : Підприємство 8. 3. ", - Досвід програмування в середовищі . Підприємство 8.2 від 3.