Купуємо квартиру в Голосіївському районі

Голосіївський район - найбільший в Києві. Тому перед Вами відкривається величезну кількість варіантів, в якій місцевості купити квартиру. Хочете - практично в центрі мегаполісу, хочете - в більш спокійних кварталах: територія Голосієво простягається від вулиці Паньківській, що виходить прямо до ботанічного саду ім. академіка Олександра Фоміна, до Китаєво, Пирогово, Теремків.

Если вас интересует хороший, отличный, замечательный: ЖК «Альянс Новобуд» в Броварах, стоит заглянуть на этот сайт golosinfo.com вы найдете Хороший, отличный, замечательный: ЖК «Альянс Новобуд» в Броварах отличного качества и по доступной цене.

Якщо трохи заглибитися в наповнення району, то хочеться відзначити велика кількість парків, озер. Це - і парк ім. Максима Рильського з горіховим ставками на Голосіївському проспекті, і парк laquo, Феофаніяraquo ,, музей під відкритим небом laquo, Піроговоraquo ,, в якому і просто приємно прогулятьтся, і дуже цікаво побувати на народних гуляннях і святах, наприклад, на Івана Купала. Не меншою популярністю користується парк laquo, Феофаніяraquo,. де часто проходять фотосесії молодят. Над ландшафтним дизайном там попрацювали добре, і храм, що знаходиться поруч, дає своє: в парку панує атмосфера умиротворення.

До речі, якщо жити в місцевостях Голосіївського району поблизу межі міста, не так далеко і до Блакитних озер їхати, так полюбилися багатьом. У літню пору року там постійна тусовка - як то кажуть, ніде яблуку впасти.

На території Голосієво крім laquo, зелёнихraquo, ділянок інтерес становлять Льодовий стадіон,дельфінарій Nemo. іподром, ВДНХ і, найголовніше, - НСК laquo, Олімпійскійraquo ,.

В laquo, культурномraquo, плані - музеї відомих діячів української культури: Миколи Лисенка, Лесі Українки, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького, Марії Заньковецької. І, звичайно ж, Національний будинок органної та камерної музики в Костелі Св. Миколая, театр оперети.

задовольнивши laquo, культурнийraquo, апетит, перейдемо все ж до більш laquo, техніческімraquo, моментам. Скажімо, таким, як транспортне сполучення, наявність ТЦ і БЦ.

Ділова активність в Голосіївському районі відбувається в бізнес-центрах laquo, Стендraquo ,, laquo, Палладіум Сітіraquo ,, laquo, Олімпійскійraquo ,, laquo, Айсбергraquo ,, laquo, Дипломат Холлraquo ,, laquo, NewTechnologyBusinessCenterraquo ,, laquo, HorizonParkraquo ,, ОЦ на Димитрова, БЦ на Саксаганського.

Про інфраструктуру говорено-переговорено, і, якщо Вам сподобався цей район, розглянемо детальніше квартирне питання. Знову-таки, за площею та кількістю кімнат квартири можна знайти абсолютно різні. Найгостріше питання традиційно залишається в ціні. Потрібно підібрати оптимальний варіант поєднання критеріїв параметри-місцевість-ціна . що не завжди так легко зробити самому. Для вирішення цього питання (і не тільки!), Власне, і існує наше агентство. Тому нам важливо, щоб ви знали наступне:

  • Працюємо і з первинним, і зі вторинним ринком нерухомості
  • Допомагаємо купити / продати житло
  • Надаємо якісні ріелторські послуги (клікайте вкладку laquo, Допомога ріелтораraquo, в розділі laquo, Пошук об'ектаraquo,)
  • Займатися професійною клієнтським супроводом (набір послуг Ви вибираєте самі)
  • І, природно, даруємо гарний настрій в процесі продуктивного співробітництва

На первинному ринку можна, можливо придбати квартири та пентхауси в житлових комплексах laquo, 4 Сезонаraquo, (Вул. Васильківська, 37), laquo, Голосеевоraquo, (Вул. Голосіївська, 13), laquo, Park Avenueraquo, (пр. Голосіївський, 60-62), laquo, Сонячна Брамаraquo, (Вул. Ломоносова 73-79), laquo, Ліко-Градraquo, (Вул. Вільямса 3А, 3/7, 5, 5А), laquo, Лісовійraquo, (вул. Генерала Матикіна, 16). До речі, зауважимо, що ЖК laquo, Ліко-Градraquo ,, laquo, Голосеевоraquo, і laquo, Сонячна Брамаraquo, займають 2-ю, 3-ю і 5-ю позиції в рейтингу топ-11 кращих житлових комплексів від фахового видання Building.

На поточний момент є пропозиції про продажу квартир на вулицях Академіка, Заболотного, Трутенка, Васильківської, Михайла Стельмаха, Китаївській, Саперно-Слобідської, пр. Науки та інших на вторинному ринку.