Як функціонує обладнання

Встановлені камери підключаються до роутера по технології Wi Fi і після цього підключення ви можете переглядати передане ними зображення на будь-якому комп'ютерному або мобільному пристрої.

Если вас интересует установка камер видеонаблюдения Киев, стоит заглянуть на этот сайт www.mega-ladon.com.ua вы найдете установку камер видеонаблюдения Киев отличного качества и по доступной цене.

Якісна Wi-Fi IP камера повинна без особливих проблем інтегруватися з роутерами різних типів і різних брендів. Якщо ж виникають проблеми зі з'єднанням, то скоріше за все роутер або камера були придбані неякісні або від недобросовісного виробника.

Чи не економити на придбанні маршрутизатора і купувати обладнання відомих марок і від перевірених виробників з бездоганною репутацією,

Намагатися розташувати роутерное пристрій на рівній відстані від іншого вай-фай обладнання,

Постійно оновлювати ПО на роутері до останньої актуальної версії,

Застосовувати спеціальні програми, що дозволяють розігнати швидкість роутера і отримати високу якість сигналу,

Придбати потужні антени для обладнання.

Особливості установки обладнання в житлових приміщеннях

Особливості Wi Fi камер для вуличної установки

Камери вай-фай для монтажу на вулиці відрізняються від інших моделей наявністю більш потужного Wi-Fi-модуля і посиленою антени. Однак такими якостями відрізняються моделі досить дорогі за ціною. У дешевих варіаціях подібних технічних можливостей не передбачено.

У якісної бездротової камери з потужним вай-фай модулем діапазон покриття в середньому становить близько п'ятдесяти метрів за відкритими територіями, які не загородженим будівлями, стінами, посадками і так далі.

На замітку: Якщо ви хочете щоб камера давала картинку того, що відбувається безпосередньо перед будинком, то камери вай-фай слід встановити на саму будову, так щоб вони дивилися від будинку і їх огляд ні загороджений стовпом, ліхтарем, забором. Таке розташування камер не забезпечує належної видимості, а крім того, дозволяє зловмисникові легко пошкодити прилад.

Також слід врахувати, що хоч обладнання і називається бездротовим, але в роботі по його підключенню зовсім без проводів не обійтися. Кожному встановленому приладу потрібно підключення до мережі живлення, тобто до банальної розетки.

Абсолютно будь-яку камеру вай-фай можна підключити до глобальної павутини інтернету. Щоб підключення було можливим - важливо щоб роутер мав вихід в Інтернет. Підключення роутерного пристрої до глобальної павутини реалізується як через звичайне дротове з'єднання, так і за допомогою технологій супутникових, 3G, 4G.

Окремо варто розповісти про камерах, які можна інтегрувати з мобільними пристроями - айфона або гаджетами на базі Андроїд. Для підключення камери можна застосовувати як безкоштовні, так і платні програми. Камера, підключена до мобільного гаджету буде працювати стабільно в тому випадку, якщо сам пристрій має якісне інтернет-підключення зі стабільним сигналом.