Будівництво будинків з газосилікату

МалюнакНаша компанія надає послуги з проектування та зведення будинків з газосилікатних боків. Ми здійснюємо широкий спектр будівельних робіт, включно з виконанням оздоблювальних робіт і здачу об'єкта «під ключ».

Ви можете вибрати вподобане готове рішення, скориставшись нашим каталогом проектів, і замовити його реалізацію. У будь-який проект можуть бути внесені коректування і зміни відповідно до побажань замовника.

Если вас интересует gazoblok, стоит заглянуть на этот сайт alex-group.com.ua вы найдете http://alex-group.com.ua/stenovie-bloki/gazoblok/ отличного качества и по доступной цене.

Наші спецпропозиції за вигідною ціною

Проект будинку 20-216 
Загальна площа: 189,4 м2 
Ціна 2 980 000 руб.

Проект будинку 20-24 
Загальна площа: 214 м2 
Ціна 3 530 000 руб.

Проект будинку 15-132 
Загальна площа: 132 м2 
Ціна 2 149 000 руб.

Поряд з пропозицією типових рішень, наші проектувальники можуть розробити проект будинку з нуля, де будуть враховані всі індивідуальні переваги клієнта.

Основні технологічні особливості

Будинки з силікатних блоків все частіше демонструють затребуваність серед забудовників. Це обумовлено рядом позитивних якостей, якими володіє даний матеріал. Газосилікатні блоки отримали широке поширення при проведенні будівельних робіт на різних об'єктах, включаючи приватне домобудівництво.

У будівельних цілях газосиликат використовується у вигляді блоків, які за класом щільності можна розділити на два основних види:

 • Теплоізоляційні - призначені виключно для облаштування теплоізоляції. Їх щільність не перевищує 500 кг / м куб.
 • МалюнакКонструкційні - використовуються в якості матеріалу для зведення стін, а їх щільність становить 500-1200 кг / м куб.

Конструкційні блоки поділяються на два підвиди і призначаються для несучих і внутрішніх стін. У першому випадку найбільш ходовий типорозмір виробу становить 390x190x188 мм, а в другому - 390x100x120 мм.

Газосилікат включає в себе наступні складові, оброблені в автоклаві:

 • кварцовий пісок дрібної фракції,
 • алюмінієва пудра (газообразующая добавка),
 • вода,
 • вапно.

Готовий виріб має безліч переваг перед багатьма альтернативними будматеріалами.

Переваги газосилікатних блоків

Зростаючий попит на будинки з газосилікатних блоків обумовлений великою кількістю переваг, якими володіє цей матеріал, а саме:

1. Мала питома вага. Маса виробу об'ємом в 1 м. Куб. втричі менше маси повнотілої червоної цегли. Це позитивно позначається на навантаженні, що припадає на фундаментне підставу, що дозволяє серйозно заощадити на його облаштування.

2. Низький рівень теплопровідності. Цей параметр варіюється в залежності від фактичної щільності конкретного виробу і становить 0,1-0,28 Вт / м. кв. У цегли аналогічний показник коливається в районі 0,6-0,95 Вт / м. кв. тобто мінімальна різниця - в три рази. У російських кліматичних умовах (по середній смузі) оптимальна товщина газоблочні конструкції повинна бути 50 см. Беручи до уваги критерій теплопровідності, нескладно порахувати, що товщина цегляної стіни в цьому випадку повинна скласти не менше 1,5 метрів. Це спровокує критичне навантаження на фундамент, при облаштуванні якого вже не підійде стрічкова конструкція.

3. Правильна форма, зручні розміри. Газосилікатний блок може мати як форму ідеального паралелепіпеда, так і бути оснащеним шпунтованими краями (з'єднання за допомогою технології шип-паз), спеціальними виїмками, а також проводитися у вигляді лотків і пустотілих конструкцій. Такі широкі технологічні можливості дозволяють архітекторам проектувати на базі газосиликата не тільки типові laquo, коробкіraquo ,, але і використовувати більш складні конструкторські рішення.

4. Терміни зведення будинку мінімальні, за рахунок все тієї ж ідеальної форми і рівних граней. У ролі клеїть розчину можуть виступати готові цементні суміші, що використовуються при укладанні плитки і комірчастих блоків. Клей розводиться водою в передбачених виробником пропорціях і в вигляді шару (1-3 мм) наноситься на цільову поверхню. Сучасний ринок пропонує морозостійкі суміші, що дають можливість виконувати будівельні роботи в холодну пору року.

5. Газосилікатні блоки піддаються обробці будь-якого типу, їх можна різати, пиляти, проробляти штрабу, виконуючи все це швидко і точно.

6. Пористість і хороша паропроникність. завдяки laquo, дишащімraquo, стін у внутрішніх приміщеннях ніколи не буде душно. При цьому важливо враховувати подальшу обробку стіни, на яку з обох сторін наноситься шар чорнових матеріалів, а потім - облицювальних. Для внутрішньої частини стіни це часто оштукатурювання або монтаж г / к аркушів під шпалери або фарбування, а для зовнішньої - застосування штукатурки для подальшого фарбування, облицювання термоклінкернимі панелями або іншими варіантами оздоблювальних матеріалів. Також можуть бути використані системи вентильованих фасадів у вигляді сайдингу або блок-хауса.

7. Вогнестійкість. Газосилікат класифікується як слабогорючий матеріал і відноситься до групи Г1. Зниження ймовірності пожежі є важливим аспектом безпеки для жителя будь-якого будинку. Найбільш пожежонебезпечними при цьому вважаються конструкції з дерев'яного зрубу. Будинки, зведені на базі пористих бетонів, мають найкращі показники вогнестійкості.

Зазначені переваги газобетонних блоків на практиці дозволяють звести економічне, комфортне і безпечне житло.

Будинки з газосилікатних блоків: розробка проектів

МалюнакВи можете прийти до нас з готовою ідеєю, яку ми втілимо в життя, побудувавши будинок вашої мрії. Також ви можете вибирати з вже існуючих проектів на нашому сайті, кожен з яких успішно зарекомендував себе на практиці. Наші дизайнери та архітектори компетентні у великій кількості стильових виконань, тому кожен клієнт завжди знаходить з нами оптимальне для себе рішення.

У нас представлені проекти будинків з газосилікатних блоків з удосконаленою переплануванням і по дуже конкурентоспроможною ціною. Ключова особливість газосиликата складається в його доступною вартості, що дозволяє використовувати цей будматеріал, маючи в своєму розпорядженні обмеженим бюджетом.

Замовивши в нашій компанії матеріали для несучих стін, ви отримуєте ще одну можливість заощадити завдяки налагодженим нами партнерським відносинам з провідними виробниками. При бажанні продовжити співпрацю на інших стадіях будівництва ви дізнаєтеся про наших знижки та інших приємних бонуси.

Якщо вам сподобалося одне із запропонованих у нас в каталозі типове рішення, але ви хочете дещо модифікувати його, просто скажіть нам про це. На базі вже існуючої комплектації наші фахівці створять індивідуальний проект газосилікатного будинку, взявши до уваги всі ваші вимоги.

Технологія застосування газосилікатних блоків в будівництві

Процес виконання будь-яких будівельних робіт починається з закладання фундаменту. Кращим рішенням у випадку з газосилікатних блоків є стрічковий тип фундаментного підстави. При його облаштуванні необхідно дотримуватися таких правил:

1. Глибину закладення фундаменту визначає специфіка ґрунту, а саме - ступінь його сдимистості. У нормальних умовах використовується мелкозаглубленних стрічка (до 50 см), а при підвищеній сдимистості, фундаментне основа повинна бути закладено на 20-30 см нижче рівня промерзання грунту.

2. Товщина фундаменту повинна відповідати товщині стіни, а цоколь підноситься над рівнем землі на 40-50 см.

3. Фундамент армується сталевими стрижнями діаметром 14 мм, а вся конструкція складається з верхнього і нижнього пояса. ці пояси laquo, связаниraquo, між собою вертикальними перемичками, а кожен з них включає в себе 3-4 арматурних прута.

4. Оптимальна марка бетону - М400. Необхідно пам'ятати, що самостійне приготування розчину спричинить за собою певні паузи в часі, що негативно позначиться на властивостях закладається фундаменту.

Наступний етап - зведення стін. Для кладки газобетонних блоків застосовуються спеціалізовані клейові розчини, що дозволяють залишати на стіні тонкий шов кладки (не більше 3 мм). До складу таких розчинів входять цементно-піщані суміші, пластифікуючі і мінералізуюча добавки, а також різні в'яжучі компоненти.

Запорукою побудови теплою і комфортною конструкції стає відсутність laquo, містків холодаraquo ,. Вони утворюються за рахунок можливої ??вразливості клейових швів, які повинні бути стійкі до низьких температур. У деяких складах до інших чинним компонентів додаються противоморозні добавки, що дозволяє виконувати роботи взимку.

Нижній ряд блоків монтується поверх гідроізоляційного шару, покладеного на фундамент. Надалі укладання рядів здійснюється з перев'язкою в полблока. Кожен четвертий ряд армується за допомогою металевої сітки з розміром осередку 5x5.

Армуючі пояса монолітного типу розміщуються на рівні міжповерхових перекриттів - по лінії примикання мауерлата покрівлі до стіни і під кожним віконним отвором. При монтажі таких поясів, армування яких обов'язково, як правило, застосовуються U-образні блоки.

Наступна стадія - монтаж покрівлі. Залежно від конструкторського рішення, вона може бути одно-, двосхилим або інший, більш складної конфігурації.

Після закінчення будівництва будинку з газосилікатних блоків настає черга його зовнішньої обробки. В процесі можуть бути використані такі варіанти облицювальних матеріалів:

 • фасадні панелі (сайдинг або клінкерна плитка),
 • облицювальну цеглу,
 • штукатурка.

Кожен із способів має свої особливості, які повинні бути враховані ще на етапі розробки проекту.

Що ми пропонуємо

Штат нашої компанії укомплектований висококласними фахівцями, спеціалізація яких - будівництво будинків з газосилікатних блоків. Ми використовуємо тільки перевірені матеріали і технології, що дозволяє нам гарантувати якість послуг, що надаються на кожному етапі.

МалюнакТехнологія будівництва газосилікатних будівель передбачає сувору послідовність виконання робіт, а саме:

 • обстеження місцевості, аналіз стану грунту, виконання геологічних вишукувань - все це необхідно для коректного вибору типу фундаменту,
 • монтаж фундаментного підстави,
 • зведення стін,
 • монтаж перекриттів,
 • облаштування покрівлі,
 • проведення інженерних комунікацій,
 • виконання оздоблювальних робіт.

Кінцева вартість будинку з газосилікатних блоків варіюється в залежності від великого числа факторів, включаючи загальну площу будинку, його конфігурацію, вимоги до обробки і комунікацій, обсяг супутніх робіт і т.д.

компанія laquo, Технології Домостроеніяraquo, займається будівництвом будинків з газосилікатних блоків, пропонуючи свої професійні послуги за розумною ціною. Незалежно від складності ідеї, ми можемо виконати роботи відповідно до типового проекту або розробити індивідуальне проектне рішення з нуля.

Поряд з цим ми пропонуємо повний спектр послуг з опоряджувальних робіт, як усередині, так і зовні будівлі, а також розрахунок і прокладку інженерних комунікацій. Наша цінова політика зрозуміла і прозора, тому загальна вартість проекту прораховується ще до початку будівництва.