Поряд з іншими послугами, «Свойгаз» здійснює заправку газом резервуарів різного об'єму і призначення. Роботи виконуються кваліфікованими фахівцями з дотриманням всіх запобіжних заходів. Наявність власного автопарку гарантує, що заправка скрапленим газом буде виконана максимально швидко навіть в разі, якщо об'єкт знаходиться далеко від Москви.

Если вас интересует газовая заправка оборудование, стоит заглянуть на этот сайт gazgrand.com.ua вы найдете газовую заправку оборудование отличного качества и по доступной цене.

Як здійснюється заправка скрапленим газом?

Як резервуарів для зберігання газу використовуються спеціальні газгольдери, розраховані на підвищений тиск. Вироби мають герметичну конструкцію, що дозволяє тривалий час зберігати суміш «пропан-бутан», а також іншої газ, який використовується в промисловості і житлово-комунальній сфері. Сучасні газгольдери являють собою досить складні пристрої, забезпечені автоматичною системою контролю тиску. Заправка зрідженим газом «пропан-бутан» виконується завчасно, настійно не рекомендується чекати, поки тиск в системі знизиться до близьконульових значень.

Процес заправки резервуарів, що використовуються в складі систем газопостачання, передбачає використання спеціальних машин, обладнаних високоточними електронними вимірювання витрат речовини приладами для виконання експрес-контролю якості пального. У розпорядженні компанії «Свойгаз» є автомобілі, оснащені всім необхідним обладнанням.

Машина для заправки газгольдера сумішшю «пропан-бутан» або іншим газом забезпечена високопродуктивним іскробезпечним насосом, що працює від автономної електросистеми. Транспортування газу в резервуар здійснюється за допомогою довгого шлангу. Час заправки пропаном, бутаном і іншим скрапленим газом залежить від обсягу газгольдера і може варіюватися в досить великих межах. Як правило, більшість великих резервуарів може бути повністю заправлено за годину. Для уточнення вартості та термінів виконання робіт зв'яжіться з нашими менеджерами.

Компанія «Свойгаз» має великий досвід заправки газгольдерів сумішшю «пропан-бутан», а також іншими газами, затребуваними в промисловості та житлово-комунальному господарстві. Ми використовуємо високоякісне паливо, що минув ретельне очищення. Послуга заправки газом діє як для наземних, так і для підземних газгольдерів будь-якої місткості.

Замовити заправку газом

Заправка газгольдерів зрідженим газом пропан-бутан