Практичність і зручність використання складських стелажів полочной конструкції сумнівів ні у кого не викликає. Система горизонтального розміщення забезпечує легкий доступ до одиниць зберігання і комфортну візуалізацію. Поличні складські стелажі можуть витримувати значні навантаження - від 120 до 1200 кг на рівень.

Якщо вас цікавлять поличкові стелажі, стоит заглянуть на этот сайт http://hold.com.ua відмінної якості і за доступною ціною.

Робота з даним сайтом порадує простотою і зручністю.

Саме тому такий тип металевих стелажів широко використовується на багатьох підприємствах торгівлі та виробництва. конструкція поличних складських стелажів дає можливість монтувати конструкції необхідної конфігурації в найкоротші терміни і з застосуванням мінімуму працівників.

поличні складські стелажі виготовляються з якісного металевого профілю, і покриваються міцним полімерним покриттям (порошкове фарбування), це дозволяє складського обладнання даного типу бути надійним і зносостійким. 

Складські поличкові металеві стелажі без удаваної скромності можна назвати самими поширеним типом стелажного обладнання. Їх популярність і затребуваність пояснюється багатьма причинами. Перша причина - це універсальність. на поличних складських стелажахможе зберігається продукція і товари різних видів. Обсяг збережених товарів залежить тільки від кількості і вантажопідйомності рівнів стелажа. Простота в збірці і установці, можливість швидко розібрати і перевезти металевий стелаж також відіграє велику роль при виборі стелажів для складу. Одна з найпоширеніших моделей поличного стелажа для складу - стелажі МК, збираються на зацепах. Для їх складання не потрібні професіонали і якісь спеціальні навички, 1-2 людини і гумовий молоток - це все що потрібно для складання складського стелажа типу МК. вартість стелажних систем поличного типу, найнижча серед стелажів подібного класу. Придбання поличних металевих стелажів для складу - вірний крок для розвитку вашого бізнесу.

У нашій компанії ви можете придбати складські стелажі наступних моделей:

Зручні, практичні, прості у використанні і збірці стелажі МК. Дана моделль складських стелажів з'явилася на російському ринку стелажного обладнання більше 10 років тому, і з тих пір практично в незмінному вигляді є одним з лідерів в секторі поличних систем зберігання з навантаженням на рівень до 300 кг. збірка стелажів для складу серії МК здійснюється без застосування болтів і металевих виробів, всі елементи з'єднуються за допомогою спеціальних зачепів, що забезпечують надійне і міцне з'єднання. Фактично, єдиний інструмент необхідний для збірки складських стелажів МК, це гумовий молоток, хоча при певній вправності можна обійтися і без нього. Збірка здійснюється в максимально швидкі терміни із залученням мінімального числа робочих. В середньому окремий стелаж збирається бригадою з 2 чоловік за 10-15 хвилин. Настили рівнів зберігання у складських стелажів МК, це міцна фанера ФК 10 сорти 3/4 (товщина 10 мм.) Конструктивні елементи виготовлені з якісної сталі і покриті зносостійким полімерним порошковим покриттям.