Бізнес новини

Національний банк Ізраїлю заявив про збільшення зростання економіки країни на 3,5%, замість прогнозованих результатів в 2,6%, завдяки чому зростання ВВП для всіх громадян склав 1,5%. Важливу роль в зростанні національної економіки зіграла сфера приватного споживання, доходи в казну від якої збільшилися на 6%. Крім цього, Ізраїль скоротив рівень безробіття до 4,7%.

Если вас интересует Игорь Янковский , стоит заглянуть на этот сайт yankovsky.com.ua вы найдете все про Игоря Янковского отличного качества.

Підприємці з усього світу отримають можливість відкрити візу в Ізраїлі на 24 місяці з можливістю її продовження до 5 років. Крім цього, державна програма підтримки стартаперів Tnufa виділить гранти розміром до 50 тис. Доларів підприємцям, які тільки починають свою діяльність на території країни. Дворічну візу можна буде продовжити до 5 років за умови.

Американський концерн Dropbox купив ізраїльську компанію CloudOn Найбільша американська корпорація Dropbox, яка спеціалізується на наданні сховищ даних в режимі онлайн, придбала ізраїльський стартап CloudOn. За інформацією The Marker, вартість придбання склала близько 100 млн доларів. Ізраїльська компанія займається розробкою платформи роботи з різними документами з мобільних пристроїв. Американська корпорація планує перетворити стартап в дослідницький центр.

Засновники ізраїльської стартап-компанії Hyperwisе за півтора року стали багатшими на 150 млн шекелів Керівники найбільшої ізраїльської компанія Checkpoint, яка вважається одним з лідерів в сфері комп'ютерної безпеки, виступили із заявою про покупку стартапу Hyperwisе. Вартість придбання тримається в секреті, але на думку експертів вона складає не менше 300 млн шекелів.

В околицях Рош ха-Аина ізраїльським археологам вдалося зробити унікальне відкриття - знахідка є найдавнішою сільськогосподарську козоводческую ферму. На думку дослідників, «вік» знахідки - не менше 2800 років. Як повідомляє Аміт Шедман, який є керівником археологічних розкопок, найстаріша ферма існувала ще за часів ассірійського завоювання. На думку дослідників, ферма була об'єднанням приватних виноробів.

У Тель-Авіві планується запуск монорейкового таксі. За інформацією BBC News, функціонування нової транспортної системи буде базуватися на принципі магнітної підвіски. Будівництвом монорельсової залізниці спільно займеться ізраїльська компанія Israel Aerospace Industries і корпорація з США SkyTran. Транспортна система буде складатися з двомісних капсул, приєднаних до інноваційних електричним магнітів.

Американська компанія витрачає 350 млн доларів на придбання ізраїльського стартапу SuperDerivatives Американська компанія під назвою Intercontinental Exchange, яка відноситься до операторів Нью-Йоркської біржі, уклала угоду з придбання ізраїльського стартапу SuperDerivatives. За інформацією TheFinancialTimes на придбання буде витрачено 350 млн доларів. Ізраїльська компанія спеціалізується на розробці інноваційних технологій визначення оціночної вартості вторинних цінних паперів.

Розробник систем озброєння - ізраїльська компанія Elbit Systems - справила враження новою розробкою для транспорту громадського. Фактично Elbit Systems займається моделюванням, проте не одягу і аксесуарів, а систем протиракетної оборони (ПРО). У цивільній сфері компанія розробила супер-конденсатор для зарядки електричних транспортних засобів. Компаньйонами Elbit в даній розробці стали: польська компанія з виробництва тролейбусів Solaris.

Небезисвестний КРЕТ входить в корпорацію «Ростехнології». Саме цей концерн розпочинає співпрацю з Elbit Systems Ltd - фірмою Ізраїлю. Діяльність обох підприємств буде спрямована на розробку авіоніки МС-21 - сучасного літального апарату. Питання співпраці вже обговорені. Так що нове бортове обладнання не змусить себе чекати. Уже сьогодні Elbit Systems є постачальником обчислювальних модулів в Росію.

Деякі інформаційні джерела повідомляють, що Microsoft вирішила викупити Adallom вартістю $ 320 мільйонів. Спеціалізація цієї ізраїльської компанії - зберігання інформації в онлайн-сховище. Суть в тому, що дані, які зберігаються в хмарному сховищі, розподіляються по всесвітній павутині і зберігаються на різних серверах. Плюсів у сучасній технології безліч, але питання безпеки залишається відкритим.

Інвесторами компанії Eye Yоn Medical (Ізраїль), що займається виготовленням лінз застосовуються при лікуванні отечностей рогівки, стали найбільші підприємства Pontifax і TriVentures. Таким чином ізраїльський виробник лінз отримав 3,6 млн. Доларів. Заснували Eye Yоn Medical ст. доктора Офер Дафна і Ар'є Маркович, а також відомий підприємець Нахум Ферер. Основний продукт компанії надійде в продаж до кінця

Ведучий ізраїльський розробник високих технологій куплений за 250 млн доларів Найбільша ізраїльська компанія SCR, яка є розробником інноваційних технологій моніторингу здоров'я та фертильності сільськогосподарського поголів'я була придбана корпорацією Allflex. Сума угоди склала 250 млн доларів. Ізраїльський холдинг був заснований в 1976 році і на сьогоднішній день його щорічні доходи перевищують позначку в 80 млн доларів. Технології.

Наукові співробітники ізраїльського університету ім. Давида Бен-Гуріона разом з вченими-медиками університету Колорадо (США) стали розробниками унікального таблетованого препарату. Інгредієнти створеної ними «розумної» таблетки впливають лише на те місце, де відбувається запальний процес. Перевага даного лікарського засобу в тому, на думку його творців, що прийом таблетки зменшить прояви побічних дій.

Золото допоможе ізраїльським лікарям діагностувати рак. Лекцію про новітній спосіб діагностувати рак на початковій стадії хвороби прочитав перед британською Палатою лордів ізраїльський професор Дрор Фікслер. 44-річний вчений працює в Інституті нанотехнологій і передових ідей при Бар-Іланський університеті. У своєму виступі він розповів про свої розробки в області ранньої діагностики раку за допомогою самого звичайного металу

Ізраїльські розробки в лікуванні аневризми зіграють величезне значення Виробник медобладнання на базі інноваційних технологій - відома корпорація Stryker (Америка) купила за $ 135 мільйонів компанію Surpass Medical (Ізраїль). До речі, 100 млн. Доларів вже заплатили, а решта виплатять після здійснення обумовлених письмовим договором зобов'язань. Відомою компанія Surpass Medical стала завдяки розробці методу, що запобігає крововилив без операції.

Ізраїльські інноваційні технології вивчаються п'ятьма найдостойнішими компаніями в охороні здоров'я. Зараз Ізраїль знаходиться на першому місці по розробках технологій і медтехніки. До такого рішення прийшов Forbes, займаючись відбором десяти кращих компаній в даній області. Президент американської компанії Business Group Девід Е. Вільямс висловив своє здивування з приводу великої кількості передових медичних технологій в галузі охорони здоров'я

Чому стартапи Ізраїлю приваблюють інвесторів - думка експерта Сергій Топоров, старший менеджер російського венчурного фонду Leta Capital заявив, що ізраїльські стартапи привертають пильну увагу інвесторів завдяки високому професіоналізму, активної розробки та впровадження інноваційних технологій, немають аналогів на світовому ринку. На думку експерта, в переважній більшості випадків творцями ізраїльських стартап-компаній виступають люди, які мають багатий досвід

В Ізраїлі компанією HealthWatch Technologies розроблена чудо-футболка, яка за допомогою вбудованих в неї спеціальних приладів зможе відстежувати зміни в стані здоров'я людини і відправляти потрібну інформацію лікаря. «Одяг майбутнього» - ось як назвали цей винахід. У тканину футболки hWear вбудовані мікродатчик для контролю пульсу, ритмів серця, рівня артеріального тиску і температури тіла.