Світлодіодний прожектор Світлодіоди мають досить високу ефективність. При порівнянні кількості світла, яке виходить від джерела при підведенні 1 Вт потужності, лампи розжарювання досягають порогу ефективності випромінювання, який перебуває від 4 до 24 Лм/Вт.

І світлодіод - від 90 до 123 Лм/ Вт. При порівнянні цих ламп за таким показником, як світловий потік, він може бути рівнозначним у світлодіодів і ламп розжарювання при потужності, яка майже в два рази нижче у перших.

Очевидними є переваги такого електричного вироби, як www.elf-light.ru, який дає можливість при значно менших витратах енергії домагатися такого ж освітлення, як з використанням звичайних ламп. Так, витрати енергії, як показує практика, можуть бути в два рази менше.

Світлодіодний прожектор
Світловий потік лампи розжарювання в 100Вт становить 1000Лм, енергозберігаюча лампа - 4500 при потужності 85Вт. Світлодіодний світильник – 4275 при потужності 50 Вт. Світлодіодний прожектор може бути встановлений, наприклад, на цегляній стіні, де він може бути закріплений за центром скоби звичайними дюбелями.

Це дасть можливість при регулюванні освітлення обертати світильник. Він може також бути закріплено при бажанні на спеціально встановленій додаткової стійці. На стіні ж такий світлодіодний прожектор може бути розташований і по діагоналі, якщо ділянка майданчика, який потрібно висвітлювати, знаходиться від світильника приблизно під кутом у сорок п'ять градусів.

Світлодіодний прожектор володіє рядом переваг у порівнянні зі звичайним світильником для вулиці. Такий світильник старого зразка, розташований в алюмінієвому корпусі, має ступінь захисту IP65. При ціновому порівнянні прожекторів, явно те, що світлодіодний прожектор не дорожче, ніж прожектор, де застосовуються лампи розжарювання.