Поздовжня різка металу верстати, лінії, агрегати У випадку, коли вам потрібно www.sigma-complete.ru звертайтеся на сайт компанії «Сигма Комплект». Різати метал можна не тільки на штрипси, але і на смуги або стрічки.

Завдяки сучасній автоматичної лінії і персоналу високої кваліфікації можна здійснити розпуск рулону на штрипси.

Поздовжня різка металу верстати, лінії, агрегати

Процес і його технологічні особливості

В першу чергу нарізати смуги певної довжини. Далі, до обробленому ділянці підводять струм. Сила струму нагріває смугу в тому місці, де розділяється температура плавлення металу. Струм необхідно підбирати тієї величини, яка буде відповідати товщині смуги, а також фізико-хімічними властивостями металу. Локальний нагрів смуги здатний знизити зусилля при різанні. Обумовлюється це тим, що механічні властивості металу знижуються. Таким чином, ножі успішно замінюються декількома розділовими роликами, які виготовляються з вуглецевої сталі.

Завдяки поздовжньої поперечної різання утворюються нові смуги, більш вузького виду, що не мають задирок. При цьому, вони відрізняються заокругленим зовнішнім виглядом. Такий процес відповідає всім висунутим вимогам для заготівлі, особливо якщо необхідно провести гнуті профілі зварних прямошовних труб.

Подібний технологічний процес дає можливість високоякісної подовжнього різання смуг, причому використовується один і той же інструмент. Також не обов'язкова додаткова обробка смуги, що значно знижує матеріальні витрати.

Яке обладнання використовується при порізці

Метал листового виду можна різати, використовуючи для цього саме різноманітне обладнання. Вибираючи необхідну техніку, слід враховувати цілі і завдання. Обладнання наступне: найпростіші, ріжучі метал машини, верстати для поздовжнього різання, лінії поздовжнього різання або лінії поперечного різання.

Верстати. З допомогою механічного верстата можна різати мідь, оцинковану сталь, алюміній, папір, картон, ПВХ та інші вироби. Листорез відрізняється тим, що має дві пари синхронізованих валів. Перша пара - обгумовані вали, які подають матеріал в ріжучі дискові ножі, а також скидають стрічку з рулоноразматывателя. На другій парі встановлюються дискові ножі роликового види, завдання яких – забезпечити поздовжній рез.

Подібний верстат в своєму комплекті має спеціальний стіл, відрізняється регульованими напрямними, завдяки яким здійснюється правильна подача матеріалу, залежно від ширини стрічки або листа. Верстат механічного виду додатково може оснащуватися пристроєм, який завдає захисну плівку. Дискові ножі, заточені з обох сторін, які фіксуються на валу за допомогою наполегливих гвинтів;

• лінія. Таке обладнання користується широким попитом, причому не тільки на дрібних виробництвах, але і в більш великих, промислових масштабах. Основне гідність лінії полягає в її універсальності. Можлива обробка ліній одночасно за декількома напрямами. Це сприятливо позначається на збільшенні можливостей такого верстата. Робоча суть в наступному: дискові ножиці можуть вільно переміщатися по валу. Це дає можливість налаштовувати і вибирати практично будь-яку ширину заготовки.