Види складних меблів для заміського ділянки Здійснюючи вилазки на дачну ділянку або просто на природу, дуже зручно мати при собі складну меблі, що робить відпочинок на природі набагато більш комфортним.

Зазвичай у такий набір входить стіл і кілька стільців: в складеному вигляді їх досить легко помістити в багажник автомобіля або в причіп.

Класифікується складні меблі за матеріалом виготовлення:

1. Дерев'яна. Найпоширеніший варіант складаний меблів, відрізняється красою, стильністю, компактністю і тривалістю експлуатаційного терміну. Дуже гарний варіант, який не соромно показати іншим людям, на присадибній ділянці. Вона дуже гарно підійде під будь-який ландшафт, а завдяки спеціальній обробці здатна ефективно служити не менше 10-ти років. Дерев'яні меблі дуже легко збирається, і досить компактна в складеному вигляді.

2. Алюмінієва. Лідер серед подібних меблів по компактності і практичності, завдяки високій стійкості алюмінію до впливу сонця, вологості, зниженій температурі. Дана меблі дуже легка, що робить її дуже зручною у транспортуванні, навіть ручним способом. Обмеженням для алюмінієвої меблів є зайва вага, з-за чого можливо трескание виробів. Зовні подібні вироби обмежені білим кольором: хоч це і провидить до швидкого забруднення, однак миється алюмінієва меблі дуже швидко і просто. За ціною дешевше, ніж дерев'яні аналоги.

3. Сталева. Цей варіант підходить у тих випадках, коли наголос робиться на довговічність виробів – сталева меблі здатна прослужити не одному поколінню. Головне – намагатися уникати її намокання, інакше може початися процес корозії. Складні меблі зі сталі відрізняється практичністю і зручністю, однак по вазі більш важка, ніж алюмінієва. Також слід врахувати, що сталеві

Види складних меблів для заміського ділянки
вироби зовні не особливо блищати своєю декоративністю, тому їх вибирають ті люди, для яких головне не зовнішня краса, а надійність і функціональність.

4. Поліестерна. З даного матеріалу виготовляється також одяг, він досить міцний і надійний. Подібна меблі має вигляд металевих каркасів з натягнутими тканинними вставками. Зовні подібні вироби не дуже помітні, однак відрізняються значною компактністю і малою вагою: саме з цієї причини їх найчастіше використовують в якості меблів для походу чи риболовлі.

5. Пластикова. Зовні складна меблі з пластику дуже сильно нагадує алюмінієву, однак має більш багату колірну гаму. Відрізняється малою вагою, зручністю і довговічністю: головне, не перевантажувати її.