Огляд SJCAM M20 4K не кусається Ті, хто люблять активний відпочинок, наприклад, на дачі, особливо, якщо є маленькі діти або тварини, обов'язково оцінять новинку у вигляді компактної камери goprostore.in.ua, яка відрізняється наявністю багатьох функцій.

Її основні переваги полягає в компактних розмірах, зйомки Фулл ХД і високої роздільної здатності, яка досягає 2160р. Літо – найкраща пора, щоб зафіксувати на камеру свої подорожі або неспішні велопрогулянки близько дачі, особливо враховуючи той факт, що таке обладнання можна взяти з собою і воно не займе багато місця. У цій статті ознайомимося з основними можливостями подібної камери.

Огляд SJCAM M20 4K не кусається

Ергономіка та зовнішні характеристики

Дана камера виготовлена у вигляді прямокутника, але основна її відмінність від знаменитої GoPro полягає в тому, що вона фіксується у вертикальному положенні. Девайс відрізняється компактним розміром і невеликою вагою. Корпус виготовлений з якісного пластика.

Кожна деталь устаткування максимально чітко підігнані один під одного, в результаті чого в процесі експлуатації не виникає люфтів і скрипів. Аналогічна ситуація і з аксесуарами – якщо помістити в камеру аквабокс, вона буде знаходиться в ньому як влита, за що відповідають якісні кріплення та перехідники.

Відеозйомка та її можливості

Оптика відрізняється вражаючим дозволом – 16 Мп. Кут огляду можна регулювати – починаючи від 70 і закінчуючи 166 градусами. Режим зйомки може бути автоматичним або має заданий інтервал. Також камера знімає slow motion, інтервальну, серійну, підводну зйомку. Особливість SJCAM полягає також у тому, що вона може бути закріплена на квадрокоптер або використовуватися в якості відеореєстратора.

Камера може похвалитися наявністю екрану видошукача, завдяки якому без особливих труднощів можна підібрати оптимальний кут зйомки. Особливо це важливо, якщо потрібно розмістити обладнання під кутом на певній поверхні. Також присутній фірмовий додаток «sjcam zone», яке дозволяє грамотно підібрати налаштування під певні умови.

Вагомим бонусом можна відзначити наявність зовнішнього пульта дистанційного керування, який дозволяє грамотно і безпечно робити знімки, наприклад, якщо ви вирішили закріпити камеру на шоломі.

Відрізняється камера і наявністю різноманітних режимів, серед яких – циклічна зйомка (відмінно підходить в тому випадку, якщо ви вирішили використовувати техніку в якості відеореєстратора) і підводний (оцінять ті, хто віддає перевагу водні пригоди). Як заявляють розробники, камера здатна функціонувати на глибині 30 метрів.

Фотозйомка

Дана камера здатна видавати знімки високої чіткості, які відрізняються грамотної передачею кольору. Але, камера зніматиме добре лише в тому випадку, якщо її статично встановити. Як і багато інші фотокамери, дана здатна показувати чудові результати (висока деталізація, приємний контраст, насиченість кольорів) при хорошій ступеня освітленості.

Автономна робота

Обладнання комплектується знімним акумулятором, ємність якого 900 мАч. Якщо безперервно знімати камерою все підряд у високому дозволі, то вона пропрацює не менше години. Якщо вважати, що дана камера – бюджетний варіант, то цей показник не можна назвати поганим. Виробник налаштував оптимізацію для кожного режиму зйомки, а також передбачив, щоб обладнання переходило в «сплячий режим» при не використанні.