Товарний бетон як формується ціна на будівельні матеріали

Для будівництва будь-якого об'єкта необхідний якісний бетон потрібної марки. Вартість цього товару буває дуже різною. Для того щоб вибрати постачальника цього будівельного матеріалу, потрібно знати, як формується на www.baubeton.ru.

На неї впливає кілька факторів.


Фактори, що впливають на формування ціни


Співвідношення ціни та якості – це головні критерії вибору товарного бетону. Порівняно невисокі ціни на будівельні розчини в компанії «Бауконцепт». Слід розуміти, що на формування ціни залежать кілька факторів. Це і вартість складових суміші, витрати на її приготування і транспортування готового бетону. Спецтехніка для транспортування сумішей зазвичай коштує навіть дорожче самого бетону. Але ціна залежить від відстані та наявності власної техніки у постачальника.

Компанія «Бауконцепт» має власне виробництво і обширний автопарк для транспортування будівельних сумішей. Це дозволяє істотно знизити витрати на транспортування бетону до споживача. При цьому компанія має можливість контролювати якість продукції на всіх етапах: починаючи від виробництва і закінчуючи доставкою.


Переваги покупки товарного бетону в компанії «Бауконцепт»


Завжди вигідніше робити замовлення у виробників, які знаходяться поблизу будівельного майданчика. Тоді можна знизити вартість доставки. Зручно також замовляти бетон різних марок в одного постачальника. Тому краще вибирати компанію з широким асортиментом будівельних сумішей.

«Бауконцепт» пропонує купити бетон всіх марок з будь-якими добавками, зимовий бетон, вибробетон, керамзитобетон, піскобетон, блоки і кільця бетонні, цементний розчин з доставкою по Москві і московській області. Всі деталі співпраці можна дізнатися за телефоном 8 495 4112944 або на сайті компанії.

Переваги компанії:


  • прозоре і гнучке ціноутворення;

  • цілодобова робота по доставці бетону;

  • можливість оренди спецтехніки, в тому числі автобетононасосів з довжиною стріли від 22 до 56 метрів;

  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;

  • знижки для постійних клієнтів, привабливі акції для нових клієнтів;

  • грамотне консультування з усіх питань, що стосуються доставки бетону;

  • оформлення всіх необхідних документів для бухгалтерської звітності.

Купувати товарний бетон з доставкою потрібно тільки у досвідчених виробників, тоді ви можете бути впевнені в його якості і своєчасності доставки.