Вирівнювання стелі гіпсовою сумішшю Часто, роблячи ремонт, ми стикаємося з дефектами на стелі у вигляді тріщин і швів.

Ідеальним варіантом буде зробити натяжну стелю, проте це потребує значних витрат.

Детальніше: Вирівнювання стелі гіпсовою сумішшю

Чим пофарбувати стелю у ванній кімнаті Незважаючи на порівняно невеликі габарити ванної кімнати, до її ремонту потрібно підходити відповідально. Щоб провести швидкий і недорогий ремонт, знадобиться фарба для стелі.

Детальніше: Чим пофарбувати стелю у ванній кімнаті

Установка вертикальних жалюзі Після того, як змінюється вікно, відкоси штукатуряться, то, звичайно ж, настає той самий момент, коли потрібні остаточні штрихи для зручності і краси використання освітлення крізь вікно.

Детальніше: Установка вертикальних жалюзі

Ремонт в новобудові Багато людей впевнені, що покупка квартири в новобудові – це основна проблема, пов'язана з житлом. Але насправді це не так, адже вам потрібно буде подумати ще й про внутрішній обробці квартири, зрозуміти з чого почати, так що проблеми ще будуть.

Детальніше: Ремонт в новобудові

Напівпромислові кондиціонери Сьогодні напівпромислові кондиціонери особливо затребувані, це в першу чергу пов'язано з тим, що вони здатні проводити роботу у великих приміщеннях громадського призначення.

Детальніше: Напівпромислові кондиціонери

Як перефарбувати стеля Фарбування водоемульсійною фарбою є одним з найпоширеніших способів обробки стелі, завдяки своїй красі і простоті нанесення. Але, з плином часу, будь покриття має схильність загрязнятся, і стелю не є винятком.

Детальніше: Як перефарбувати стеля

У чому відмінність російської лазні і фінської сауни Лазня або парилка є кращим способом для розслаблення. Вона допомагає знайти здоров'я, покращує стан шкіри, прискорює процеси кровообігу, обміну речовин.

Детальніше: У чому відмінність російської лазні і фінської сауни

Оформляємо стелю за допомогою декоративних плиток Габарити плиток 600 на 600 на 9 мм або 300 на 300 і на 9,5 мм, їх маса на 1 кв. м не перевищує 0,4 кг

Панелі з полістиролу дуже довговічні, стійкі до вологи і при цьому легко приклеюються.

Детальніше: Оформляємо стелю за допомогою декоративних плиток

Розміщення фотографій в інтер'єрі Напевно у кожного є багато хороших фотографій. Хіба не шкода, що вони так і залишаться просто фотокартками, місце яких порошитися в альбомах чи губитися в надрах комп'ютера?

Детальніше: Розміщення фотографій в інтер'єрі

Корисні поради по інтер'єру На ринку нерухомості представлені як нові сучасні габаритні квартири, так і старі малогабаритні квартири хрущовки.

Дизайнери інтер'єру (зовнішнього вигляду приміщення) пропонують зміни, здатні поліпшити умови життя власника квартири, а маленьку, темну квартиру - візуально збільшити.

Детальніше: Корисні поради по інтер'єру