Звукоізоляція стін і підлоги Багато бажають відпочити в тиші, повернувшись додому після важкої роботи. Однак, якщо ви живете в багатоквартирному будинку, це досить важко. Справа в тому, що ви, швидше за все, будете чути звуки, що доносяться їх квартир сусідів.

Десь голосно говорить телевізор, а у кого-то діти постійно бігають по підлозі. Загалом, шум вас оточує з усіх боків. Якщо вам набридла така обстановка, можна зробити звукоізоляцію стін і стелі. Ви більше не будете чути сусідів, а вони – вас.

Але також перед звукоізоляцією необхідно переконатися, що вся електрична мережа працює бездоганно. Силовий кабель ВВГ 4х4 ціна досить прийнятна, може бути придбано на www.amperkin.ru.

Звукоізоляція вимагає від вас уважності, однак ви навряд чи сильно на неї витратити. Починати потрібно з підлоги. Звичайно, ваша квартира втратить кілька сантиметрів у висоту, однак справа це вартісне.

Якщо підлога у вашій квартирі бетонні, спочатку доведеться зняти плінтуси і покриття. Після цього треба переконатися, що немає тріщин в бетоні. Якщо ви все ж знайдете, закрийте їх матеріалом для звукоізоляції. Наприклад, мінеральна вата може допомогти в цьому. Далі кладемо прокладку на синтетичній пробці, на яку ставляться брусові лаги.

Бруси повинні відповідати плитах з мінеральної вати, для яких робляться осередку. У самих стін потрібно залишити простір не менше 2 см, яке потім потрібно буде помістити мінеральну вату, на яку кладуться мінеральні плити. Тепер лаги обробляються засобами для дерева. Далі до лагів потрібно закріпити фанерні листи, які кріпляться за допомогою шурупів. Якщо хочете, залийте зверху стяжку на бетоні.

Що стосується стін, то вони також не повинні містити тріщин. Тріщини закладаються герметиком з подальшим нанесенням шару гіпсового розчину. Після цього переходимо до розеток. Для цього рекомендується запросити електрика. Труби опалення можна ізолювати герметиком з еластичними властивостями.

Стіни ізолюються за допомогою гіпсокартону, а вільні місця між листами закладаються плитами з мінеральної вати. Якщо у вас вже був досвід з гіпсокартоном, проблем не виникне. Просто потрібно буде встановити ще й плити. При купівлі плит купуйте такі, які володіють звукоізоляційними властивостями.