Вирівнювання стелі гіпсовою сумішшю Часто, роблячи ремонт, ми стикаємося з дефектами на стелі у вигляді тріщин і швів.

Ідеальним варіантом буде зробити натяжну стелю, проте це потребує значних витрат.

Бюджетним варіантом буде вирівняти його своїми руками.


Для цього знадобляться наступні матеріали та інструменти:

 • грунт;
 • гіпсова суміш;
 • фінішна шпаклівка;
 • 3 шпателя різних розмірів;
 • металеві гладила;
 • наждачний папір.
 • Вирівнювання стелі www.postroil.com рекомендується для усунення вибоїн, тріщин, швів, перепадів між плитами і інших нерівностей, рівень яких не перевищує 5 сантиметрів.

  Спочатку необхідно підготувати поверхню до вирівнювання.

  Потім приготувати розчин, дотримуючись інструкції на упаковці. Не варто замішувати багато, так як суміш засихає дуже швидко. Шпателем маленького розміру кладемо на середину гладила розчин. Потім, прикладаючи його до стелі, протягуємо уздовж з невеликим натиском.

  Так робиться декілька шарів, кожен по 1.5-2 див, необов'язково чекати повного висихання одного, для нанесення іншого. Нічого страшного, якщо виходять бульбашки або шви, вони вирівняються наступними шарами. Головне завдання спочатку прибрати великі дефекти.

  За допомогою рейки можна зрізати горби, поки суміш повністю не висохла, а шпателем зрізати шви. Останній шар наноситься більш рідким розчином за допомогою широкого шпателя.

  Далі чекаємо повного висихання і наждачним папером шкурим всі шви і нерівності. Чистимо стелю від пилу і грунтуємо.

  І закінчуємо вирівнювання стелі фінішною шпаклівкою. Для цього використовується все той же широкий шпатель. Лише для важкодоступних місць, як люстри, кути, краще взяти середній.

  Ось і все – у вас рівний красивий стелю! А якщо вам потрібно придбати snabcomplect.ru за низькою ціною, рекомендую придбати його тут snabcomplect.ru