Як в стислі терміни зробити красивий підлогу Якщо на секунду зупинитися і подумати, то ви явно зробите висновок, що при будь-яких розкладах підлогу стоїть на першому місці, і лише потім варто братися за стелі і стіни.

Але чому саме стать? Відповідь проста. Адже це місце, куди ми торкаємося, увійшовши в квартиру, а це в свою чергу доводить, що підлогу повинен бути в ідеальному стані, оскільки не хочеться опиниться в кімнаті, де він скрипить або провалюється, або взагалі з поламаним паркетом. Для ремонту підлоги на ринку представлена безліч найрізноманітніших матеріалів.

Можна взяти mirdereva.ru і поєднувати їх з покриттям для підлоги. Наприклад, паркет – це досить міцний і екологічно чистий матеріал, який заслужено користується популярністю у більшості країн світу, але через його дорожнечу він буде не кожному по кишені. Враховуючи такий стан речей, вченим вдалося придумати матеріал, який має ті ж самі функції, що і паркет, тільки в рази дешевше. Його назвали ламінатом. Він нічим не поступається паркету, як міцності, так і по красі, а його установка не займе багато сил і часу, та і до того ж він більш довговічний.

Як в стислі терміни зробити красивий підлогу
Зрозуміло, що прочитавши вищевикладене, у вас буде два варіанти – або купувати ламінат, або ж збирати додаткові кошти на інший матеріал. Але найкраще зверніться до експерта, який вам підкаже, як правильно вчинити. Закуповуватися будматеріалами ви можете не тільки в інтернет-магазині, то піти в звичайний будівельний склад-магазин і там на місці порадитися з продавцями.

Природно, вам там можуть відразу відповісти, що паркет найкраще рішення, а ламінат лише його недорога заміна, але в даному випадку править балом саме ціна, і тому найчастіше в магазинах ви зможете знайти саме ламінат, так і останнім часом він став більш модним ніж паркет.

Так, ви все вірно прочитали, причому не тільки серед людей з середнім достатком, але й навіть забезпечених, оскільки їх притягує його зовнішній вигляд, різноманітність форм і кольорів. Крім цього, його дуже легко класти, навіть самостійно. Ясна річ, що подібними речами заможні люди займатися не будуть (або тільки в рідкісних випадках), але укладання ламінату буде коштувати набагато менше ніж паркету. За зовнішнім виглядом, ламінат нагадує міцний пластик, обгорненого в плівку і складається він з декількох шарів. До речі, на ній же і буде збережуться малюнок, а його форма вже безпосередньо залежить від виробника.