Облаштування стелі у ванній найбільш підходяще рішення Здійснюючи в своїх квартирах і будинках ремонтні роботи, дуже багато господарі часто допускають одну дуже серйозну помилку, вибирають для облаштування ванної абсолютно невідповідні матеріали, які із-за своїх специфічних характеристик, як правило, досить швидко починають приходити в непридатність.

Найбільш важливим моментом у подібній ситуації, звичайно ж, вважається грамотний підхід до підбору матеріалу для облагороджування стелі, адже на його поверхню, в такому приміщенні, зазвичай припадають найбільші навантаження.

Облаштування стелі за допомогою гіпсокартону

Такий порівняно новий вид будматеріалу, як гіпсокартон (ГКЛ), сьогодні є самим оптимальним рішенням при облаштуванні практично будь-яких типів приміщень. Обумовлена така неймовірно висока затребуваність подібного матеріалу тим, що він досить непогано переносить взаємодію з вологою, а також дуже легко монтується і дозволяє створювати практично ідеально рівні поверхні. Однак при проведенні у ванній ремонтних робіт, фахівці все ж рекомендують застосовувати тільки виключно вологостійкий вид гіпсокартону, а також максимально надійні і досить потужні напрямні.

Натяжні стельові системи

Облаштування стелі у ванній найбільш підходяще рішення
Ще одним досить непоганим рішенням для такого вельми специфічного приміщення як ванна, може стати встановлення там натяжної стелі. Самим головним достоїнством даного варіанта є те, що монтаж такої натяжна системи цілком можливо виконувати навіть після закінчення основного ремонту. Полотно у таких стель абсолютно не боїться впливу вологи і відмінно протистоїть розвитку всіляких мікроорганізмів. Крім цього, до не менш значущим достоїнств таких натяжних конструкцій, також слід віднести і неймовірну швидкість їх установки, а також цілком доступну вартість.

Обробка стелі за допомогою спеціальних пвх панелей

Одним з найбільш економічних варіантів облаштування стелі у ванній, вважається його обробка за допомогою спеціальних декоративних панелей. Правда, тут, із-за специфіки такого приміщення, основна перевага при виборі таких панелей, звичайно ж, слід віддавати тільки виробам, виконаним з металу, різних полімерів і пластмас. Роботи з монтажу такої стелі зазвичай виконуються на фінішній стадії ремонту, після прокладання всіх комунікацій і обробки стінових поверхонь і статі. Головний плюс такого варіанту – це його бюджетність, щоправда, зовнішній вигляд в подібних стель залишає часто бажати кращого.