Оформляємо стелю за допомогою декоративних плиток Габарити плиток 600 на 600 на 9 мм або 300 на 300 і на 9,5 мм, їх маса на 1 кв. м не перевищує 0,4 кг

Панелі з полістиролу дуже довговічні, стійкі до вологи і при цьому легко приклеюються.

Що важливо, якщо захочеться змінити колір стелі, то цілком можна покрити їх водоемульсійною фарбою. Органічно-розчиняються фарби, застосовувати не можна, так як вони розчиняють политстирол.

Догляд за стелею

Догляд за таким стельовим покриттям дуже проста - вони чудово миються звичайною водою з використанням миючих засобів. Можна також проводити сухе прибирання пилососом. Плитки з полістиролу не піддаються гниттю, до того ж, вони володіють теплоізоляційними властивостями.

Плитки з пінополістиролу мають ті позитивні якості, що і полістирольні. У них матова шовковиста поверхня, що імітує різні матеріали (камінь, пісок, дерево)

Оформляємо стелю за допомогою декоративних плиток
Оформляємо стелю за допомогою декоративних плиток

Стельові плитки чудово будуть виглядати в поєднанні з розетками і карнизами з тих же матеріалів.

Підготовка стелі для обклеювання панелями проводитися так. Поверхні очищаються від бруду і пилу, позбавляються від шелушащихся і відшарованих ділянок пофарбованої поверхні, великі ями і тріщини усуваються за допомогою штукатурки. Після очисних робіт поверхня покривається грунтовкою для утворення міцної плівки.

Початок робіт

Починають роботу так, щоб центральна панель розташовувалася строго по центру. Решта плитки потрібно клеїти впритул до першої паралельними рядами. Біля стін навряд чи поміститься ціла плитка, її потрібно буде підрізати з допомогою ножа або пилки.

Оформляємо стелю за допомогою декоративних плиток
Клей наноситься на бічну сторону плитки і на нижню сторону одночасно. Щоб нанести його використовують звичайний або зубчастий шпатель. Через чотири - шість хвилин після нанесення клейового складу плитку щільно притискують до поверхні і притримують кілька хвилин. Використовувати потрібно тільки спеціалізований клей.

Карнизи з тих же матеріалів, що клеяться впритул до стін після завершення робіт по обробці стін і стелі. Стельовий простір з декоративних плит можна оформляти після фінальної обробки стін.