Тепла підлога у вашому домі Практично всі з нас, які намагаються зробити своє житло якомога краще, використовуючи нові технології, а також сучасні матеріали. І, як відомо без тепла, комфортне проживання просто неможливо.

Деяким людям цілком вистачає центрального опалення, яке обігріває всі їхні оселі. І якщо це так, вам пощастило, тому що такі умови є не у кожного, і причин для цього існує досить багато. Наприклад: погана тепловіддача, мала кількість радіаторів на загальну площу житла, регулярні ремонти, відключення опалення і т. д.

При цьому буває таке, що навіть в тому випадку якщо опалення працює добре, мешканці все одно не можуть зігрітися. Відбувається це тому, що опалювальний радіатор найчастіше перебувають під вікном, в результаті чого, вироблений батареєю тепле повітря йде до стелі.

У тому випадку, якщо в оселі високі стелі, дане приміщення прогріти набагато важче, ніж кімнату зі стандартною висотою стелі. Як ви вже здогадалися, повітря, що знаходиться під стелею буде тепліше повітря біля підлоги, при цьому різниця буде відчутна. Що ж робити в цьому випадку? Відповідь дуже проста – необхідно обладнати підлога з підігрівом.

Завдяки теплому підлозі, поверхня підлоги буде добре прогріватися, в результаті чого, в приміщенні буде оптимальна і комфортна температура. Крім цього, підлога з підігрівом є повністю безпечним і довговічним. А якщо у вас є маленькі діти, яким подобається грати на підлозі, підлога з підігрівом буде просто ідеальним варіантом.

В наші дні є два типи теплих підлог. Перший з них, це той варіант, коли підлога прогрівається за допомогою електричного кабелю, а другий, коли по трубопроводу циркулює гаряча вода.

Якщо ви хочете обладнати теплу підлогу, в основі якого електричний кабель (до речі різного роду електротовари оптом ви можете придбати в інтернет магазині electrobud.com.ua), то тут слід зазначити, що принцип обігріву в даному випадку, нагадує принцип роботи електричного чайника. Звичайно ж, споживання енергії при цьому збільшиться, тим не менш, комфорт, який здатний забезпечити такого роду підлогу, варто того.

Що стосується другого способу, то трубопровід встановлюється в підлогу як металопластикової труби, і переваги цього методу в тому, що такий спосіб менш витратний.