Усунення протікання натяжної стелі з допомогою шланга Ті, хто цінує сучасні способи ремонту і віддав свою перевагу на користь натяжних стель, можуть зіткнутися з проблемою протікання натяжної стелі. Найчастіше вона виникає при поломках в роботі сусідської сантехніки.

Тоді, просочуючись через перекриття, волога потрапляє на поверхню стелі і скупчується там, утворюючи бульбашки. Такий зовнішній вигляд стелі може затьмарити будь-якого господаря і тут саме головне дотримуватися спокій. Спроба проколоти міхур, щоб через отримане отвір вода витекла – приречена на провал. Вся справа в тому, що плівка, з якої виконаний стелю, незважаючи на свою міцність, не переносить гострих і ріжучих предметів та при порізі – відразу ж розірветься.

Тому, спершу усуньте причину протікання. Підніміться до сусідів і повідомте їх про проблеми, а якщо нікого немає вдома, то власними силами перекрийте водопостачання в підвалі або подзенькайте в аварійну службу. Якщо стеля не порвався під дією води, то це вже величезний плюс, так як він вберіг ваші речі і меблі від неминучого затоплення. Фахівці, які займаються вирішенням проблем, викликаних протіканням натяжної стелі, заявляють, що він досить міцний і здатний витримати до 100 літрів води на 1 кв. метр.

Як тільки всі причини протікання будуть усунені, саме час зайнятися видаленням вологи. Якщо на стелі встановлені світильники, то акуратно вийміть найближчий до "бульбашки" і використовуйте вийшло отвір для того, щоб засунути в нього шланг. Після того, як його край буде занурений у водяний міхур, опустіть другий кінець у відро і вода потече в нього. Залишки води можна руками зігнати в отвір. Дізнатися детальніше про вирішення проблеми, пов'язаної з протіканням на натяжну стелю можна stroy-potolok.ru.

У тому випадку, якщо в кімнаті встановлений цілісний натяжна полоток, то це найкраще місце для доступу до водяному міхура, стане найближча до міхура стіна. При цьому міхур потрібно утримувати руками, не дозволяючи воді розтікатися по всій поверхні стелі.

За допомогою спеціального шпателя, треба витягти з стінового багета край плівки ПВХ. Після цього вийшло отвір вводиться шланг і зливається вода. Але таким способом злити воду зі стелі краще довірити досвідченим майстрам із спеціальним інструментом.

Наочно подивитися stroy-potolok.ru можна на сайті stroy-potolok.ru

Якщо ви не впевнені у своїх силах і успіху даного заходу, то краще всього звернутися за допомогою до виїзної бригади фахівців.