Встановлюємо маскувальну стрічку для натяжної стелі Напевно кожен власник будинку або квартири мріє про рівному стелі. Домогтися гарного результату можна, якщо обробити стельову поверхню за допомогою натяжної стелі.

Однак нерідко після установки подібного стелі між стіною і стельової поверхнею утворюється негарна і досить велика щілина, яка псує всю красу самої стелі. Щоб вирішити дану проблему потрібно встановити на це місце спеціальну маскувальну стрічку.

Переваги маскувальної стрічки

Найголовніше гідність декоративної стрічки для натяжної стелі полягає в тому, що вона з легкістю піддається демонтажу. До того ж, подібну процедуру можна виконувати не один раз. Завдяки цій стрічці стає не видно різних дефектів на стінах під поверхнею стелі. Крім цього, подібна вставка використовується під час маскування швів між двома натяжними покриттями. За рахунок використання декоративної стрічки вийде зробити натяжну стелю найбільш вдосконаленим.

Монтаж вставки маскувальною

Такий вид стрічки може володіти різними формами, однак найбільш універсальною вважається Г-подібна вставка. Вона досить еластична і гнучка. Цей вид стрічки застосовується з різними профілями. Існують спеціальні барвники, завдяки яким можна зробити маскувальну стрічку більш декоративною.

Встановлюємо маскувальну стрічку для натяжної стелі
Встановлюємо маскувальну стрічку для натяжної стелі

Коли вибирається така вставка для натяжної стелі, потрібно, насамперед, приділити увагу наступним моментам:

#10102; Якщо стрічка володіє кольором натяжної стелі, то візуально він буде здаватися великим.

#10103; Якщо стрічка має колір стін, стіни будуть здаватися високими.

#10104; Контрастні кольори стрічки зможуть виділити стельову поверхню і надати їй певної індивідуальності.

Щоб встановити декоративну маскувальну стрічку, необхідно потихеньку вдавлювати її в наявний паз. Коли проводиться монтаж стелі, такі місця обов'язково передбачаються і мають назву слот-роз'єми. Якщо встановити таку вставку вийде закрити щілину між стіною і стелею, в яку весь час потрапляють різноманітні пилоутворення.

Встановлюємо маскувальну стрічку для натяжної стелі
Встановлюємо маскувальну стрічку для натяжної стелі

Маскувальна вставка монтується по контуру стелі. Тут не доведеться застосовувати клей. В принципі, для установки стрічкової окантовки не доведеться докладати серйозних зусиль. Плюс до всього, на проведення такої роботи піде всього лише кілька годин власного часу. Зате результат буде завершеним до кінця.