Установка стель самонесучих Як правило, для обшивки стелі в кімнаті використовують гіпс волоконну або гіпсокартонну плиту. Найпопулярніша система монтажу – однорівнева її можна застосувати для кімнати з не дуже високою стелею.

З листів збирається обрешітка.

Установка стелі у вузькій кімнаті

Якщо кімната має довжину або ширину, не перевищує 2,5 м, а це, зазвичай, стелю можна зробити дешевий і простий варіант з висотою стельових профілів 5 див. Уникайте свердління в стелі, щоб ввернути вішалки. Крім того, зверніть увагу, що такі стелі частіше використовують в багатоквартирних будинках, як правило, там немає занадто високих стель.

Якщо ви хочете підвісну стелю або змонтуєте поворотний стелю на дроті. То його рівень впаде на 12-30 див. Це багато, якщо ви просто хочете, щоб приховати потворний старий стелю або встановлювати над головою СІД або галогенні лампи це ускладнить справу. Мінімальна підвіска безкаркасних частини, тобто відстань від стелі до нижньої частини облицювання плит 6 див. Для установки галогенних прожекторів, це, принаймні, 10 див.

Установка стель самонесучих
Установка стель самонесучих

Стеля в великій кімнаті

Що потрібно робити, коли меншу відстань між стінками висотою більше 3 або навіть 7 м? Звичайно, ви можете вибрати підвісну стелю, але і самонесучий тут буде виглядати добре. Тим не менш, слід знати, що дизайн повинен був бути більш надійними, і, таким чином, - ще дорожче. Наприклад, якщо відстань між стінками вітальні 4,5 м на стелі можуть бути використані за умови, що використовується CW 15 см, встановлений окремо або CW 12,5 см, встановлений в парі.

Установка стель самонесучих
Коли проміжки між стінами більше, ніж 5,7 м, CW профілі замініть профілями ОАР. Ви повинні будете купити ОАР профілі 7,5 см і закріпіть їх у парах – за стандартною колією 50 див. Максимальний частота самонесучого стелі становить 7.73 м. Дозволяє отримати його ОАР дизайн профілю з висотою 10 см, встановленого попарно.

У квартирі з високою стелею можна і підвісну стелю встановити. Він допомагає усунути нерівності і відрізняється оригінальною конфігурацією.

Для установки 2 рівневого стелі можна використовувати гнучкий профіль. Перед цим варто нанести маркером розмітку деталей майбутньої стелі. Потім на місці накреслених ескізів прикручується гнучкий профіль. Далі монтуються світильники і саме волокно стелі. Ця технологія набагато складніше, ніж установка самонесучого стелі, тому без майстри тут не обійтися.