Як ліквідувати сліди пожежі в будинку Коли пожежники повністю ліквідували вогонь, а міліція закінчила ретельний огляд місця події, погорільцеві можна приступати до оцінки нанесеного збитку і вибору методу «реанімації» житла.

Головні проблеми, які має вирішити www.globalcleaning.ru, – усунення утворилася сажі, кіптяви і ліквідація їдкого і отруйного запаху гару. Здійснити це досить складно, а ще ж необхідно спеціальне обладнання і одяг.

Відмити, щоб жити

Всі наявні поверхні житла після пожежі покриті клейкою чорною масою – сажею. Вона може бути жирної або сухої. Для видалення цього нальоту застосовуються суто агресивні способи миття.

Професійне прибирання складається з наступних операцій:

 • Встановлення характеру отриманих ушкоджень та їх ступеня.

 • Винесення сміття і залишків меблів, которыене підлягають відновленню.

 • Вибору найбільш ефективного методу очищення житла.

 • Проведення глибокого чищення підлоги, стелі, стін, з використанням сухого або вологого способу, для якісної підготовки будинку до подальшого ремонту.

 • Ретельного вентилювання приміщень, ліквідації джерел виділення токсичного запаху.

 • На кожній стадії клінінгових робіт, з яких складається прибирання приміщень після пожежі, фахівці користуються виключно нешкідливими для людини, нетоксичними реагентами.

  Особливу технологічне обладнання дозволяє обробляти дезінфікуючими хімічними складами навіть найменші щілини і тріщини, що швидко і ефективно усуває вкрай неприємний і небезпечний для здоров'я запах гару.

  Як і з допомогою чого проводяться прибиральні заходи?

  Як ліквідувати сліди пожежі в будинку
  Пожежа залишає страшні сліди на всіх наявних поверхнях в квартирі: від потоку до меблів. Якщо спробувати самостійно відмити сажу мокрою ганчіркою, то вона тільки розмажеться і заб'ється в усі щілини.

  Якщо полум'я гасили за допомогою води, стіни і вся обстановка виявляться не тільки закопченими, але і вологими, що досить ускладнить процес здійснення прибиральних заходів. Звичайні освіжаючі аерозолі не допоможуть ліквідувати їдкий запах гару, для цього буде потрібно специфічна процедура – озонування допомогою спеціально призначених засобів.

  Тільки досвідчені професіонали, які застосовують у своїй роботі інноваційні технології, спеціалізовані засоби та сучасну техніку, здатні привести обгоріле приміщення в нормальний вигляд.