Будівництво будиночка на цілий рік У чому полягає будівництво будиночка «на цілий рік?» Вся справа в тому, що для літнього відпочинку людині практично ніякого комфорту не потрібно, а достатньо лише однієї природи, але як бути, коли прохолодно восени, навесні, або холодно взимку?

Якщо sa78.ru допустима, то цей варіант дасть можливість додатково утеплити будинок. Також для цього необхідно будувати теплий будиночок, а як це зробити, розберемося нижче:

Для початку викопуємо місце під закладання фундаменту. Закладаємо фундамент.

Заготовляємо обрізний брус 150/150 мм.

Будівництво будиночка на цілий рік
Робимо балки для укладання підлоги, також з бруса.

З'єднувати брус будемо «в обло», брус буде трохи виведений за торцеву частину.

Якщо після побудови будете обшивати будинок вагонкою або сайдингом - то таке з'єднання може ускладнити подальшу обшивку будинку. Тоді краще використовувати з'єднання бруса «в лапу». Для початку укладання бруса обнесите кордону споруди мотузкою, або шпагатом.

Між кожним рядом укладаємо утеплювач (підійде клоччя).

Коли зруб готовий, приступаємо до укладання підлоги. Перший підлогу, називається «чорнової».

Для нього підійде простий обапіл без сміття і тирси! На нього укладаємо утеплювач, підбираємо в магазині. Не кладіть в якості утеплювача бруд і обрізки старої продукції – все згниє. Після укладання «чорнової підлоги» і утеплювача кладемо основний пів на бруски, які спеціально заміряні за допомогою рівня, щоб підлога була ідеально рівною. Всередині будинку покладіть на підлогу лінолеум або ламінат.

Приступаємо до будівництва стелі:

Дошку використовуємо також статеву. Укладати дошки будемо на матницы. Утеплювач на стелю зазвичай укладають або з зовнішньої, або з внутрішньої сторони.

Укладаємо плівку, зверху засипаємо тирсою. Займаємося внутрішньою обробкою стелі: обшиваємо стелю ДВП, фарбуємо фарбою або лаком, або приколачиваем панелі, наклеюємо шпалери, на ваш розсуд Стелю готовий. Опалювальні прилади підберете такі, якими вам зручніше і вигідніше буде користуватися: пічне, парове, водяне – все залежить від підведення і відведення води. Якщо буде необхідно - прокопайте септик. Даний зруб вийде добре сберегающим тепло і захищає від вітру.