Підвісна стеля - доступність і простота монтажу По-перше, такі стелі дуже легко монтувати, а по-друге, при пошкодженні стелі (наприклад, водою), ви з легкістю можете замінити декілька окремих панелей на нові.

У цій статті ви дізнаєтеся, як самим змонтувати підвісну стелю.

Найважливіше перед роботою, це скласти схему. Це дозволяє нам розрахувати скільки потрібно витратних матеріалів. Насправді, схема по установці підвісної стелі зовсім проста. Також важливо забезпечити якісним освітленням від led-portal.ru, де ви знайдете широкий вибір LED ламп.

Початок робіт

Для початку, запасаєтеся потрібним матеріалом і відповідними інструментами і размечаете лінією (горизонтальної) всі стіни вашого приміщення. Для розмітки знадобиться відступ від основної стелі близько десяти сантиметром і, використовуючи рівень, накресліть лінію.

Підвісна стеля - доступність і простота монтажу
Підвісна стеля - доступність і простота монтажу

Закінчили робити розмітку, значить переходите до установки профілю (кутового). Встановити його потрібно по довжині і ширині приміщення. Кріпиться на профіль за допомогою шестимиллиметрового дюбеля. Відстань між кріпильними цвяхами не більше сорока сантиметрів. При монтажі профілю до стіни з дерев'яною поверхнею, використовуйте саморізи, довжина яких не менш тридцять п'ять сантиметрів.

Далі нам треба взятися за установці несучих рейок. Зазвичай вони в довжину близько 3. 7 метра. Якщо ви встановлюєте підвісна стеля приміщенні, де довжина більше, то вони легко скріплюються замочками між собою, які присутні на самих рейках. Кріпити їх потрібно паралельно стіні. Відстань має бути обов'язково 1. 2 метри.

Підвісна стеля - доступність і простота монтажу
Разом з установкою рейок, робимо монтаж підвісів, які кріплять до стелі несучі рейки. Між кріпленнями підвісів, крок повинен бути, як і попередній. А початковий підвіс встановлюється на відстані півметра від стіни.

Процес монтажу

Наступним кроком буде монтаж рейок довжиною 1 метр. Вони кріпляться перпендикулярно несучих рейок з кроком 0. 5метра. Точно так само відступ від стіни - півметра. Після цього починаємо кріпити рейки довжини близько 0. 6 метра.

Вони кріпляться, навпаки, з кроком в 1м. Ці рейки закріплюються паралельно, раніше встановленими, несучих рейок. Тут варто строго дотримуватися всі відстані кріплення, інакше, основні панелі можуть не підійти до нашого каркасу. На цьому етапі, потрібно подбати про те, щоб встановити світильники. Для цього ми зробили відступ (10 см) від основної стелі.

Ну і завершальним нашим кроком буде встановлення панелей. Якщо все ж панелі не підходять за розміром, їх можна обрізати електричним лобзиком або ножівкою по металу. На цьому установка нашого підвісної стелі закінчена.