Як побудувати турецьку лазню-хамам Відразу необхідно уточнити про те, що хамам ще називають турецькою лазнею і вона відноситься до числа досить складних споруд, для зведення яких треба суворо дотримуватися технології.

Саме з цієї причини, без певних навичок практично неможливо впоратися з таким завданням.

На сайті provod-cabel.com також можна придбати необхідні проводи і кабелі. Взагалі, всі роботи з будівництва хамама можна поділити на три основних етапи. Спочатку потрібно буде створити проект свого майбутнього будови, де доведеться чітко визначити всі умови технічного характеру. У висновку залишиться побудувати лазню і вивести загальну вартість всіх робіт.

Зазвичай технічний блок хамама являє собою невелике приміщення, де необхідно знайти місце для парогенератора, ароматизатора, світлового проектора, незалежного електричного щита і системного вузла, призначеного для внутрішнього обігріву. Як правило, це приміщення має площу не більше 1 кв. м. Їли ж планується зробити куполоподібний стелю, то приміщення має бути заввишки не менше 2,5 метрів. Трохи менше коштує стеля у вигляді арки або склепіння. До того ж, при будівництві лазні слід збільшувати всі її розміри в середньому на 15 см, так як в слідстві всіх робіт, приміщення зменшуються.

Як побудувати турецьку лазню-хамам
Якщо хамам зводить професіонал, то він обов'язково повинен обговорити питання про вентиляційну витяжку, тому що в парній кімнаті завжди повинна бути циркуляція повітря, адже при її відсутності, показник вологості може доходити до 100%. Парогенератор постійно виробляє викид пари, який в подальшому стає водою. Вкрай необхідно робити вентиляційну систему такою, щоб вона не мала ніякого відношення до будинку, в іншому випадку вода почне з'являтися і в житлових кімнатах. Тому клапан слід розташовувати на поверхні стелі, а також він повинен бути відкритим. Саму каналізацію потрібно забезпечити запірними пристроями, які будуть запобігати потраплянню в баню неприємного запаху.

Перш ніж приступати до будівництва турецької лазні, слід більш докладно розібрати питання про способи її обробки. Звичайно, сюди можна віднести різні роботи, але головне, щоб серед них було забезпечення вологостійкості і теплоізоляції приміщень. У всі часи в якості оздоблювальних матеріалів для хамаму використовували мармур, керамічну плитку, мозаїку зі скла або кераміки. Дизайнерське оформлення приміщень повністю залежить від смаку власника, з цієї причини, тут завжди відзначається наявність індивідуальності та оригінальності.