Секрети правильного фарбування стелі На сьогоднішній час існує безліч оздоблювальних матеріалів призначених для стелі. Але, навіть незважаючи на подібне різноманіття, багато людей все ж таки використовують як оздоблення стелі фарбу.

І якщо правильно пофарбувати, то поверхня буде виглядати абсолютно рівною, красивою і однотонним. Ця стаття зможе допомогти багатьом необізнаним людям у правильному фарбуванні стелі.

Інструкція

Для того щоб кінцевий результат вийшов якісним, буде потрібно хороший валик. Адже від того з чого він зроблений буде багато чого залежати. Для основного фарбування стелі буде потрібно валик саме з довгим ворсом. І запам'ятайте, що якщо використовувати поролоновий валик, то є велика ймовірність що під шаром утворюються бульбашки, з-за яких в подальшому фарба буде відпадати. А ось для кінцевого фарбування рекомендовано застосовувати виключно валик з середньою довжиною ворсу.

Що стосується фарби, то для обробки стелі краще всього використовувати водоемульсійну фарбу. Якщо обсяг роботи великий, то дуже важливо простежити за тим, щоб відтінок фарби був однорідний та придбаний з однієї партії.

Перед процесом фарбування треба буде першим ділом ретельно підготувати поверхню. Тобто видалити старий шар оздоблювального матеріалу і гарненько відчистити і відмити стелю від забруднень. Потім рекомендовано підготувати всі необхідні інструменти і засоби. Для звичайної фарбування знадобитися ємність для фарби, валик і пензлик. Також дуже важливо подбати і про себе. Для цього потрібно надіти одяг, але тільки ту яку можна буде потім викинути. На очі надіти захисні окуляри, а на руки рукавички.

Секрети правильного фарбування стелі
Візьміть ємність і налийте туди трохи водоемульсійною фарби. Починати фарбувати найкраще від кута, який знаходиться в протилежній стороні від дверей. Умочіть валик і злегка відіжміть його стіни ємність і приступайте до фарбування поверхні. Коли справа дійде до важкодоступних місць, то використовуйте пензлик необхідного розміру.

Щоб поверхня вийшла рівною і гладкою, фарбування потрібно робити якомога швидше. І іноді спускатися і дивитися з далека на хід роботи. Якщо будуть якісь незафарбовані місця, то їх легко можна буде побачити і справити. Для кращого ефекту потрібно нанести як мінімум 2 шари фарби. Тільки другий наноситься, після того, як перший повністю просохне.