Напівпромислові кондиціонери Сьогодні напівпромислові кондиціонери особливо затребувані, це в першу чергу пов'язано з тим, що вони здатні проводити роботу у великих приміщеннях громадського призначення.

Звідси висока затребуваність таких виробів, як dioma.by, які використовуються в самих різних приміщеннях. Сюди можна віднести такі приміщення як: торгові центри, школи і т. д. До напівпромислових кондиціонерів прийнято відносити – касетні кондиціонери, канальні, напольно-стельові.

Якщо говорити про касетні кондиціонери, то, як правило, сьогодні вони користуються особливою популярністю, так як володіють цілим рядом переваг. Такі кондиціонери оснащені дренажним насосом, який служить відведенням конденсату.

Напівпромислові кондиціонери
Говорячи про канальних пристроях, хочеться відзначити, що в основному вони призначені для кондиціонування декількох приміщень одночасно. Тільки завдяки одному цьому позитивному якості, сьогодні пристрої користуються особливим попитом. Такий пристрій складається з двох блоків – компресорно-конденсаторний, тобто зовнішній блок і випарний, як можна зрозуміти є внутрішнім блоком.

Що стосується другого варіанта, то вони, як правило, встановлюються за підвісною стелею, тим самим повітря починає забиратися через забірну решітку. Сама система має прихований монтаж, який не є помітним. Природно така якість не можна не оцінити.

На даний момент напольно-стельові кондиціонери прийнято встановлювати в тих випадках, коли немає можливості встановити пристрій касетного типу. Це, як правило, може бути пов'язано з відсутністю навісного стелі.