Натяжна стеля як імітація зоряного неба Зараз дизайнери практично постійно вигадують все нові і нові варіанти декорування житлових будинків, і, як правило, найчастіше домагаються досить непоганих результатів.

Адже завдяки появі інноваційних технологій і нових видів будматеріалів, сьогодні, здавалося б, навіть найнеймовірніші рішення можна реалізувати в життя без будь-яких особливих ускладнень. Так, наприклад, якщо ще в недалекому минулому стельові поверхні в дитячих кімнатах найчастіше декорували лише з допомогою кольорових шпалер, то зараз, в подібній ситуації, досить популярним рішенням є застосування спеціальних натяжних конструкцій, виконаних у вигляді імітації зоряного неба. При цьому створюватися даний оригінальний ефект, сьогодні може декількома різними способами.

Світлогенератори

Дана методика відрізняється підвищеним рівнем складності в плані монтажу, однак, при цьому, є досить ефективною. Ілюмінаційне обладнання, у таких систем, монтується на спеціальному каркасі за допомогою особливих прозорих ниток. При цьому у разі застосування даного варіанту, у власника з'являється можливість не тільки викладати світлодіодні доріжки по власноруч створеному малюнку, але і налаштовувати яскравість їх світіння на свій розсуд.

Ілюмінація

Натяжна стеля як імітація зоряного неба
Подібний варіант трохи простіше попереднього, правда, при цьому, практично не відрізняється від нього за своїм естетичним якостям. В даній системі ефект нічного неба зазвичай створюється за рахунок використання спеціальних будівельних світлодіодів, регулювання яскравості світіння в яких здійснюється з допомогою особливого контрольного блоку. Виходячи з варіанта виконання, ці системи також можуть створювати і такі додаткові ефекти, як «летить комета», «північне сяйво» і «мерехтливі зорі».

Використання спеціальних фарб ілюмінаційних

Найбільш дешева методика, що дозволяє домогтися такого ефекту – нанесення на натяжний полотно особливого виду покриттів. Недолік цього варіанту полягає в тому, що в світлий час такий декор практично не видно, проте вночі він починає оживати і сяяти неймовірними фарбами. При цьому така технологія також передбачає ще і можливість нанесення на стельову поверхню різного роду ілюстрацій.

Оптоволоки

Що ж стосується облаштування таких стель за допомогою спеціального оптичного волокна, то дана технологія вважається самим інноваційним. За рахунок своїх особливих властивостей, оптоволокно дозволяє робити подібного типу стелі максимально реалістичними, а також сприяє досить серйозної економії електроенергії. До того ж, оптоволокно ще і відрізняється чудовою стійкістю до всякого роду пошкоджень.