Шкільна кімната Після того, як ваші діти йдуть у перший клас, їх життя різко змінюється. З'являються нові види діяльності, змінюється режим, з'являються нові захоплення.

Значить, пора міняти і обстановку в їх кімнаті. Тепер це вже не просто дитяче, а шкільна кімната, адже живе в ній – школяр.

Послуги сантехніка на megamaster.kz можна отримати за прийнятну ціну. Що потрібно школяру для того, щоб приємно і зручно почуватися у себе в кімнаті. Набір меблів оптимальний: ліжко, шафа платтяна, книжковий стелаж , письмовий та комп'ютерний стіл. Якщо дозволяє простір, то можна доповнити цей список тими предметами меблів, які необхідні для захоплень вашої дитини. Наприклад, мольберт для малювання або піаніно, спортивні снаряди або крісло для відпочинку.

Шкільна кімната
Найкраще розділити кімнату на декілька зон за видами діяльності. Ліжко та шафа для одягу – зона сну. Робочий стіл, стелаж для книг – робоча зона. Мольберт і піаніно, а також спортивні снаряди – зона для відпочинку.

У кожної з них свої особливості. Наприклад, зону для навчання краще розташувати біля вікна, причому світлові промені повинні падати зліва направо, щоб було зручно робити домашню роботу. На столі потрібно поставити лампу над столом повісити полицю для книг, щоб було куди покласти необхідні підручники і довідники. Поруч розташувати стелаж для книг. Стелаж краще всього придбати висотою до стелі, щоб була хороша місткість.

Поруч зі стелажем може починатися зона відпочинку. На стелажі збоку можна закріпити спортивні снаряди. Поруч влаштувати місце для захоплень. Головне, щоб зона відпочинку була добре освітлена. Ще краще, якщо вона також буде розташовуватися ближче до вікна.

Зона для сну повинна розташовуватися в глибині кімнати. При цьому шафа для одягу навіть може відгороджувати її від решти простору. Поруч з місцем для сну можна поставити тумбочку, а на неї – настільну лампу або будь-який інший симпатичний світильник.

При організації шкільної кімнати, не забувайте, що в ній все ж буде жити дитина – не використовуйте занадто темні або строгі тони. Загальне стильове рішення повинно відповідати віку і статі дитини. Прикрасьте інтер'єр милими дрібницями, яскравими аксесуарами, м'якими подушками, мобіля, привешенными прямо до стелі. Не забудьте про улюблені іграшки дитини, знайдіть їм місце в інтер'єрі його кімнати.

Стіни можна прикрасити його малюнками, красиво оформленими у відповідні рами. І, звичайно ж, квіти та домашні улюбленці. Нехай ваша дитина візьме участь у створенні обстановки для його кімнати. Нехай він вибере улюблені квіти, іграшки, колір стін. Тоді він буде з задоволенням вчитися, жити, займатися улюбленими справами у своїй кімнаті.