Чим пофарбувати стелю у ванній кімнаті Незважаючи на порівняно невеликі габарити ванної кімнати, до її ремонту потрібно підходити відповідально. Щоб провести швидкий і недорогий ремонт, знадобиться фарба для стелі.

Вона не зменшить розміри стельового простору, на відміну від натяжна конструкції. До того ж правильно підібрана фарба зможе витримати температурні перепади, випаровування і вогкість. В інструкції, що додається до лакофарбового матеріалу, повинен бути чітко прописано, що вона призначена для вологих приміщень.

Недорогим, але хорошим варіантом є водоемульсійна фарба. Вона легко наноситься на різні поверхні, має привабливий вигляд. Однак вологе прибирання їй протипоказана. Акрилова фарба володіє відмінним зчепленням з стельовим перекриттям, акуратно закриває дрібні тріщинки, до того ж її дозволяється мити.

Силікатна фарба чудово справляється з вологістю, має екологічну складову. Але, якщо на стелі є вади, то фарба їх тільки підкреслить. Не складе праці нанести на стелю силіконову фарбу. Її характеризує короткий термін висушування, механічна стійкість і простота нанесення. Фахівці радять купувати фарбу з матовим ефектом. Глянцевий варіант підкреслить всі недоліки поверхні.

Чим пофарбувати стелю у ванній кімнаті
Чим пофарбувати стелю у ванній кімнаті

Перш ніж розпочинати ремонтні роботи, проводять підготовку стелі ванної кімнати. Для цього добре очищають поверхню від лакофарбових елементів чи побілки. Якщо ж стали видні які-небудь нерівності інші недоробки, їх шпаклюють і рівняють. Після висихання, проходять наждачним папером, щоб надати поверхні бажану гладкість.

Попередньо, до нанесення ґрунтовки, необхідно ознайомитися з її інструкцією. Якщо в ній дається рекомендація про нанесення мінімум двох шарів розчину, то після висихання одного шару треба обробити стелю ще раз. Процес фарбування починають з кутів стелі. Як тільки всі кути будуть профарбовані, беруть валик і рівномірно наносять фарбу на іншу площу стельового перекриття.

Щоб запобігти поява смуг і некрасивих патьоків, фарбують у два шари. Проте другий раз, фарбу наносять тільки після остаточного підсушування першого рівня. Повторно фарбувати потрібно перпендикулярно першого шару. У цьому випадку стеля вийде рівним і красивим.