натяжні стелі в Ярославлі У дизайні інтер'єрів з метою візуального збільшення простору використовуються дзеркальні стелі. Варіанти дзеркальних стель різноманітні.

Стельові конструкції, які оснащені скляними панелями, можуть використовуватися в самих різних варіантах.

Так, комбіновані стелі, в яких застосовуються дзеркальні панелі, що дозволяють підкреслити індивідуальність приміщення.

Дзеркала можуть розташовуватися в розважальному центрі над сценою, в ресторані над столиками. Вони можуть служити як окантовки в касетних конструкціях стель. Панелі з дзеркала дуже добре виглядають у поєднанні зі склом різних фактур і кольорів, з металом.

Конструкція

Дзеркальні стелі, як і багато моделей підвісних стельових систем, що складаються з декоративною складовою і каркаса. Зазвичай плитка виготовляється зі скла. Вона, в результаті обробки, може мати глянсову, так і матову поверхню.

Її можна прикрасити малюнком або фацетом. Великим попитом, поряд зі звичайними дзеркалами, користуються кольорові панелі. Розмір плит для дзеркальних стель різний. Вони вибираються з урахуванням площі приміщення та рішення дизайнера і замовника. Видимі елементи такої стелі можуть бути виконані в колірних варіантах різного забарвлення.

Переваги

Естетичність. Дзеркальна стеля має привабливий зовнішній вигляд. Ця модель дає можливість, зробивши приміщення ширше, вище, перетворити його.

Освітлення. Дзеркальна поверхня відмінно відображає світло. Можливість вбудовування світильників різного виду дає рівномірне освітлення, як в окремих зонах приміщення, так і може забезпечити його у всьому приміщенні.

Вологостійкість. Використовувати стелі такого типу можна в приміщеннях, де підвищена вологість. Стелі виготовлені з металу з захисним покриттям з натурального скла. Це робить їх стійким до вологи.

Різноманітність моделей

Оформлення приміщень в ексклюзивному варіанті допомагає здійснювати різноманітність дзеркальних моделей стель. Підвісні системи, маючи багатий вибір відтінків і кольорів, допомагають доповнювати безліч відтінків і кольорів плит. Крім цього, дзеркальні плити чудово поєднуються з елементами, виконаними з інших матеріалів. Вони використовуються як декоративні вставки.

Функціональність. Як функціональне, так і декоративне рішення дає можливість сполучення металевих і дзеркальних касет. З метою природної вентиляції можуть служити перфоровані касети. А в міжстельовому просторі за дзеркальними плитами можуть бути проведені комунікації кліматичних систем.

Монтаж. Для проведення монтажу дзеркальних стель, попередньої підготовки перекриттів не потрібно. Тому брудні роботи виключаються. Витрати часу на установку залежать від конфігурації приміщення. Тобто, чим менше заглиблень, виступів, складних декоративних елементів, тим процес установки буде завершений швидше. Без демонтажу всієї конструкції будь-якої елемент такої стелі може бути замінений.

Догляд. Дзеркальні стелі можна піддавати очищенню, як сухим, так і вологим способом. Догляд легкий. Він може бути проведений також з використанням засобів для миття стекол. А якщо вам потрібні недорогі plastburg-yar.ru тоді рекомендую придбати їх за низькою ціною тут plastburg-yar.ru