У чому відмінність російської лазні і фінської сауни Лазня або парилка є кращим способом для розслаблення. Вона допомагає знайти здоров'я, покращує стан шкіри, прискорює процеси кровообігу, обміну речовин.

Вона сприяє виведенню шлаків з організму.

Якщо ви збираєтеся будувати зруб лазні, то рекомендується подивитися на такі відмінності і властивості російської лазні від фінської. Ті, хто регулярно ходять в баню або сауну можуть похвалитися хорошим сном. Давно ведуться суперечки про переваги лазні і сауни. Одні віддають перевагу сільської лазні, а інші фінській сауні. Можна сказати, що між ними немає принципової відмінності. Відрізняються вони культурою ширяння.

У фінській сауні досить сухе повітря з температурою понад + 100 градусів. А вологість при цьому залишається мінімальною. Доведено, що такий режим завдає шкоди шкіри і дихальних шляхах. У російській лазні, навпаки, повітря сильно насичене парою. Його вологість доходить до 65 %, а температура тримається в межах 70 градусів.

Відрізняються вони і своїми розмірами. Площа фінської сауни трохи менше російської лазні. Стандартним є розмір 2,5x2x2 метра. У російській лазні лавки встановлюють на двох рівнях. Верхню полицю на 70 см нижче стелі, нижню – на метр від підлоги. Відвідування лазні – це ціла обрядова процедура.

Перед її початком рекомендується прийняти душ. Це допомагає адаптуватися до майбутнього впливу пари. Новеньким приступати до неї треба з особливою обережністю, щоб не отримувати теплового удару. Досить буде двох заходів, тривалістю 7 хвилин. Температурні умови в лазні постійно змінюються. Ми піддаємо парку, випускаємо пар, хлестанем себе віником. У фінській сауні процес досить простий - сиди і насолоджуйся.