Ошкурювання стелі Важливий етап остаточних оздоблювальних робіт, не беручи до уваги ґрунтувальний шар, необхідний для обробки поверхні і підстави стелі і стін – ошкурювання гладких поверхонь, стелі та стін.

Це досить нудна і марудна, хоча необхідна робота. Подальше покриття буде лягати на стелю добре і гладко, якщо він попередньо очищений і підготовлений. Користуйтеся тільки перевіреної шпаклівкою для вирівнювання поверхні, інакше помилки і похибки усунути буде досить складно.

Спецтехніка від v-kran.ru допоможе вирішити питання перевезення пиломатеріалів. Наносити шпаклівку на стелю потрібно в кілька шарів, щоб добре його вирівняти і не залишити горбків і ямок. Перед нанесенням кожного шару дайте попереднього добре висохнути, інакше робота буде змазана. Ошкурювання ведеться при гарному освітленні круговими рухами руки. Підлогу і стіни при цьому краще накрити клейонкою, щоб не довелося очищати від забруднення.

Ошкурювання стелі
Стеля і стіни шліфують як після першої, так і після останньої шпаклівки. Найбільш проблемна і брудна вважається саме шліфування стелі, так як сильна пил, що утворюється в процесі, потрапляє саме на шлифовальщика, осідаючи в очах і дихальних шляхах, Тому бережіть органи дихання та очі від попадання бруду. Шліфування стелі це обов'язкова процедура перед нанесенням фарби шпалери або вапна.

Після того як нанесений перший шар шпаклівки його вирівнюють за допомогою наждачного паперу і невеликого бруска. І якщо попередній шар вийшов досить рівним, замазування можна проводити тільки в деяких місцях і також ошкурівать. Кожен шар повинен добре просохнути, не менше 2-х годин, якщо завдано товстий шар він буде сохнути близько 6 годин. Потрібно намагатися наносити тонкі і рівномірні шари, інакше в процесі сушіння зайва волога розтечеться по поверхні, створюючи негарний вигляд.

Чистове ошкурювання робиться після того, як просохне останній шар шпаклівки далі можна робити приступати до фарбування або побілки стельової поверхні.