Як правильно пофарбувати стелю Від того, в якому стані стеля, залежатиме і вибір фарби.

Якщо стеля незабарвлений або пофарбований, але його поверхня ідеальна, то тоді підійде акрилатна фарба для стелі.

Напевно ви задасте питання, а чому саме така фарба?

У такого типу фарби є ряд переваг – білизна, відсутність запаху, з часом вона стає жовтою, повністю висихає через півгодини, економічна в витрачання, а найголовніше ви зможете мити стелю будь-якими миючими засобами.

Варіанти фарбування

Якщо стеля має великий наліт у вигляді пилу, і він вже був колись пофарбований, то використовуйте звичайну фарбу для стелі. Вона зможе приховати плями від води і тютюнового диму, стійка до вологи і швидко сохне.

Як правильно пофарбувати стелю
Як правильно пофарбувати стелю

Якщо на стелі ви побачили багато тріщин, то стандартна фарба для стелі теж відмінно підійде для фарбування. Вона зможе замаскувати як дрібні, так і великі тріщини в стелі, не має запаху, не ставати з часом жовтої, повністю висихає буквально за 20 хвилин, миється різними засобами.

Якість фарбування стелі буде безпосередньо пов'язано з тим, як ви підготуєте стелю до фарбування.

Рівний, чистий і вже пофарбований стелю не потребує підготовки. Фарбу можна наносити прямо поверх першого шару.

Підготовка і грунтовка

Як правильно пофарбувати стелю
На новий стеля для початку наноситься грунтовка, потім вже фарба.

Якщо глянцева стеля спочатку був пофарбований, то перед фарбуванням його потрібно вимити теплою водою з будь-яким миючим засобом. Потім пройтися по поверхні наждачним папером і протерти стелю від пилу.

Курний і брудний пофарбований стелю необхідно спочатку очистити від пилу, а вже потім фарбувати.

Стеля з жирними і дуже брудними плямами від тютюнового диму потрібно обробляти наступним способом. За день до того, як ви будете його фарбувати, нанесіть на плями фарбу, потім через 24 години можна фарбувати весь стелю.

Якщо на стелі висять шматки відшаровується від старої фарби, то спочатку вам потрібно видалити всі ці шматки. Вирівняти поверхню можна за допомогою шпаклівки, а потім нанесіть грунтовку.

Стеля з невеликими тріщинами потрібно очистити від бруду і пилу. Потім нанесіть на стелю кілька шарів шпаклівки і почекайте, поки він висохне.

Багато хто думав, що фарбувати стелю дуже просто, а виявляється, до всього потрібен індивідуальний підхід.