Розміщення фотографій в інтер'єрі Напевно у кожного є багато хороших фотографій. Хіба не шкода, що вони так і залишаться просто фотокартками, місце яких порошитися в альбомах чи губитися в надрах комп'ютера?

Хорошим варіантом використання знімків може стати використання їх в якості прикраси стін. День за днем вони будуть радувати мешканців будинку, головне з розумом розпорядитися простором.

Спочатку може здатися, що це простіше простого, проте скрізь є невеликі хитрощі, про яких відомо не всім. З їх допомогою стелю можна візуально «підняти» або без великих зусиль зробити кімнату ширше. Домогтися цього ефекту досить просто, результат залежить від того використовується зображення з шириною більшою ніж довжина (горизонтальне) або зображення з довгою більшою ніж ширина (вертикальне).

При використанні горизонтального зображення кімната візуально стає ширше. Використовуючи вертикальне зображення, стелі виглядають вище, ніж це є насправді.

Розміщення фотографій в інтер'єрі
Можна використовувати як одиничне зображення, так і групу фотографій, принцип їх розміщення той же. Варто зауважити, що зазвичай досить гармонійно виглядають фотографії розташовані безпосередньо над меблями. Особливо в тому випадку, коли ширина фотографії або групи знімків трохи менше ширини предмета, над яким розташована. Між фотографіями потрібно залишати невеликий проміжок.

Загалом, розташовувати їх можна по різному, а обмежуватися хіба що власною фантазією, але якщо чогось і не варто робити, так це, розташовувати групу фото по збільшенню або зменшенню фотознімків. В такому випадку будуть порушені пропорції приміщення.

Цікаво виглядають поєднання фотографій на стіні з порожніми рамами, малюнками або трафаретами. Досить виразно будуть виглядати і фотографії в рамі, просто поставлені на підлогу.