Кілька рекомендацій щодо об'єднання кімнати з лоджією З гострою потребою збільшення присутнього обсягу вільного простору, без сумніву, набагато частіше стикаються власники відносно невеликих квартир, де в досить обмеженому просторі доводиться жити досить великому числу людей.

Правда, тут відразу варто відзначити, що сьогодні навіть власники досить просторого житла той же зачату вдаються до допомоги такого перепланування. І відбувається це, як правило, зазвичай в таких специфічних ситуаціях, коли наявна в квартирі лоджія виходить не на досить тиху зелену зону, а на глуху стіну, що стоїть по сусідству будови або надмірно галасливу вулицю. Організовувати на такий лоджії простір для відпочинку, природно, украй недоцільно, і, у зв'язку з цим, дуже багато людей, в подібних ситуаціях, як раз і воліють поєднувати її з сусідньою кімнатою.

Підготовка

Плануючи подібну перепланування, в саму першу чергу, звичайно ж, дуже важливо в обов'язковому порядку подбати про отримання всієї необхідної дозвільної документації. Звичайно, деякі власники іноді йдуть на ризик і здійснюють всі роботи без попереднього узгодження, однак коли питання стосується несучих стін, то тут в будь-якій ситуації, краще всього проконсультуватися у фахівців.

Після завершення всіх вищезазначених заходів, лоджію слід обов'язково якісно утеплити і повністю запобігти можливість попадання в неї вологи. Теплоізоляція, в подібній ситуації, найчастіше проводиться з двох сторін, причому, з обов'язковою прокладкою спеціального пароізоляційного матеріалу.

Внутрішнє опорядження

Кілька рекомендацій щодо об'єднання кімнати з лоджією
Сьогодні лоджії, як відомо, найчастіше облаштовуються у двох варіантах – у вигляді істинно окремого приміщення або як доповнення до основної кімнаті. При цьому всі необхідні для її безпосереднього облагороджування матеріали, як правило, найчастіше підбираються з урахуванням основного інтер'єрного оформлення і, природно, особистих уподобань самого господаря.

Найбільш популярним рішенням при обробці стелі і стінових поверхонь на лоджії, сьогодні, звичайно ж, вважається використання гіпсокартону, так як він, в подібних ситуаціях, завдяки своїм особливим властивостям, дозволяє з легкістю уникати виконання дуже великого числа досить складних і трудомістких процесів.

Досить багато господарі, при здійсненні таких заходів, досить часто намагаються зовсім позбавлятися від стіни, що відокремлює простір лоджії від основної кімнати, однак робити це, як показує практика, абсолютно необов'язково. Адже при досить грамотного підходу її цілком можливо буде без особливої праці перетворити в досить оригінальний додатковий елемент декору. Так, наприклад, досить непоганим рішенням тут, зможе стати частковий демонтаж стіни, і облаштування на цьому місці елегантною арочної конструкції.