У що зараз одягають кухню Варіанти обробки кухні. Кожен власник квартири хоче перетворити свою власність зразок для наслідування. Для цього, він не обходить увагою і кухню, варіантів обробки якої може бути безліч.

Наприклад, її можна оформляти в один колір, а можна використовувати кілька для розподілу робочої площі. Або ж, для цього стіну, на якій розміщуються кухонні інструменти, оформляємо у світло-жовтих тонах, місце для різання - пастельним помаранчевим, а місце мийки в блакитних відтінках.

Дуже важливим є підбір типу стелі для даного приміщення у квартирі або в будинку. Адже тут присутня велика, порівняно з іншими кімнатами, концентрація пари, жиру і запахів. Вибравши www.fransdesign.ru можна не турбуватися про відхід стелі. Очищення здійснюється дуже легко і не вимагає великої праці.

У що зараз одягають кухню
Матеріали для обробки кухні. Говорячи про цьому питанні, можна лише вказати головне: все залежить від вашого бюджету. Адже матеріалів для обробки на сьогоднішній момент багато, і кожен випускається у великому дизайнерському різноманітності. Найбільш популярними матеріалами для кухні є керамічна плитка, ламінат та панелі МДФ. Головне підібрати їх під дизайн вашої кухні.

Наприклад, керамічна плитка добре вписується в невеликі кухні. А різноманітність колірної гами дасть вам можливість вдало підібрати її до вашого стилю. Недолік - її крихкість при падінні важкого предмета.

Другим популярним матеріалом для обробки є ламінований паркет (ламінат), який являє собою спресовані під тиском дерев'яні відходи, вкриті плівкою.

І останнім матеріалом є панель МДФ, яка по технології монтажу схожа з гіпсокартоном. Єдина різниця полягає в тому, що в останньому випадку доводиться обробляти шви на стиках аркушів, а потім займатися фінішним покриттям (шпалерами, фарбою). Ну а панель МДФ - це вже саме по собі фінішне покриття.