Які натяжні стелі вважаються найкращими Вирішивши встановити в приміщенні підвісна стеля, будь-яка людина стикається з проблемою вибору найкращого варіанта. Базових критеріїв два – якість та краса.

Щодо останнього параметра якісь поради давати складно: у кожного свої розуміння естетичної привабливості.

А ось якість стелі – це властивість, яке можна і потрібно перевіряти. Отже, основними виробниками стель з ПВХ-плівки є не тільки азіатські, але й французькі компанії. Якщо фінансове питання не є першорядним, то перевагу варто віддати останнім. Продукція з Франції вважається еталоном якості. Другу позицію в умовному рейтингу займають німці і тільки потім йдуть азіатські країни.

Для того щоб вибрати найкращий варіант натяжної стелі, слід знати, що вони поділяються на дві категорії: плівкові і тканинні. Перша група отримала сьогодні максимальне поширення через свого колірного і фактурного різноманітності. Ще одна перевага подібних стель полягає в їх простий установки.

Плівкові www.ph-ceilings.ru бувають матовими, глянцевими і напівглянцевими. Який з них найкращий, сказати дуже складно. У цьому питанні допоможе покупцеві статистика: у 80% випадків люди встановлюють глянцеві вироби. Ймовірно, багато в чому на це безпосередньо впливає той факт, що з грамотною підсвічуванням така стельова поверхня може стати прикрасою будь-якого інтер'єру.

Ось тільки для великих приміщень стелі з ПВХ професіонали застосовувати не рекомендують. Обумовлено це тим, що полотно з'єднують з декількох рулонів і ризик появи видимих швів дуже великий.

Для будь-яких кімнат, включаючи навіть найбільші, ідеальним рішенням стане безшовний тканинний стеля. Зазвичай їх виготовляють з поліестерових волокон і прикріплюють в потрібному місці холодним методом. Такі вироби відрізняє підвищена міцність. Але за різноманітністю фактур вони помітно програють плівковим аналогам.

Тканинні стелі можуть бути тільки матовими, візуально вони дуже схожі з рівною обштукатуреною поверхнею. У колірному різноманітності вони нічим не поступаються своїм ПВХ-аналогам. Такі вироби є відмінним варіантом для приміщень, оформлених у класичному стилі.

З усього викладеного вище випливає, що досконалих стель з ПВХ-плівки не існує. Але більшість людей воліють купувати глянцеві пластикові вироби французьких виробників.