Установка вертикальних жалюзі Після того, як змінюється вікно, відкоси штукатуряться, то, звичайно ж, настає той самий момент, коли потрібні остаточні штрихи для зручності і краси використання освітлення крізь вікно.

Якщо говорити про кухню, то, як правило, ідеальним варіантом тут можуть стати – вертикальні жалюзі.

Використовуючи жалюзі, потрібно знати, stroyremned.ru і в якій саме сервіс звернутися в зв'язку з цим. Можна на сайті в Інтернеті замовити подібного роду послугу.

Про те, що жалюзі дуже популярні - є просте пояснення. Адже жалюзі на сьогоднішній день змогли завоювати особливий попит. Це пов'язано з тим, що в першу чергу, такі жалюзі виглядають стильно і оригінально, також не можна не відзначити, що їх ціна досить невисока, що теж дуже радує.

Установка вертикальних жалюзі
Більш того, на сучасному ринку ви зможете побачити великий асортимент даного виробу, які володіють різною забарвленням і матеріалами. Словом навіть самий прискіпливий покупець зможе знайти щось для себе.

Що стосується установки даного виробу, то тут є два типу монтажу. До першого прийнято відносити той момент, коли карниз стане кріпитися до стелі, а другий – коли карниз буде закріплений на кронштейни.

Якщо ви віддаєте перевагу першому варіанту, то в середині карниза ви помітите спеціальні монтажні отвори, через них потрібно буде вкручувати шурупи, які стануть фіксувати дану конструкцію.

Якщо ж ви вибрали другий варіант, що в першу чергу необхідно зафіксувати кронштейни на стіні, після цього можна буде через них одягати карниз.

Вертикальні жалюзі на відміну від горизонтальних вимагають збірки, але вона не представляє складності. Вам потрібно зібрати всі бігунки і повернути їх виїмками до себе.