Як утеплити лоджію самостійно Як хочеться мати додатково ще одну затишну кімнатку на місці лоджії. У зв'язку з цим багато хочуть з'ясувати, як утеплити лоджію без сторонньої допомоги.

Лоджія - це поміст, загороджений стінами з усіх боків, на фасадній стіні у неї є вікна. Тому зробити лоджію теплою при бажанні не важко.

Монтаж енергозберігаючого скління

Осмислюючи майбутні роботи з утеплення лоджії самому починати треба з лицьової стінки. Якщо це металевий пруток або арматура, то на цьому місці треба буде звести безперервну стінку до встановленого вікна. Для кладки стінки можна застосувати легкий цеглу або блоки з пінобетону шириною близько десяти сантиметрів. Блоки з пінобетону легкі по вазі і добре зберігають тепло, але вони також добре вбирають вологу. У зв'язку з цим зовні треба буде обшити залізом, яке покрите цинком або облицювальним матеріалом.

Як утеплити лоджію самостійно
Як утеплити лоджію самостійно

Наступним етапом потрібно засклити лоджію. Так як основне завдання - це зберегти тепло, то для цього краще всього встановити вікна ПВХ. Після цього закладаємо шви і тріщини в стінах та підлозі герметиком.

Утеплення зовнішньої стіни

Незважаючи на те, що зовнішня стіна побудована самостійно, утеплювати її треба в обов'язковому порядку. Ця стіна найбільше контактує з атмосферними явищами, тому на гідроізоляцію необхідно звернути особливу увагу.

Для ізоляції підійде роками перевірений руберойд. Укладати руберойд треба потоком: кромку листа накриваємо наступним листом, при цьому шви повинні бути непроникними.

Утеплення підлоги

При будівництві пів на лоджії передбачений з ухилом і просвітом у бік вулиці для того, щоб вода від дощів і снігу не застоювалася, а стікала назовні. Щоб усунути ухил і утеплити підлогу, необхідно на однаковій відстані укласти бруски вздовж і впоперек, вирівнюючи рівнем. В отриманий каркас засипаємо керамзит товщиною в п'ять сантиметрів і накриваємо дошками або ДСП.

Як утеплити лоджію самостійно
Як утеплити лоджію самостійно

Утеплення стелі

Для утеплення стелі можна скористатися пінополіуретановими плитами. Раскроив плити розмір прикладаємо їх до стелі і прикріпляємо за допомогою дюбелів. Для більшої міцності додатково застосовуємо клей.

Утеплення стін

Роботи з утеплення стін точно такі ж, як і з утеплення стелі. Єдине, попередньо треба замазати тріщини, розриви і поглиблення.

Висновки: Щоб зробити лоджію задовольняє вашим вимогам і бажанням, і до того гарним додатком до квартирі, потрібно не тільки розщедритися, але ще витратити багато зусиль і особистого часу. Хоча треба погодитися, що воно того варто.