Установка світлодіодного підсвічування стелі В наш час для оформлення стелі, застосовуються різні технології, з багатьма видами декоративного освітлення. Найпопулярнішим на даний час є так зване Зоряне небо, а також підсвічування контурів натяжної стелі.

Друге ми розглянемо детальніше. Завдяки такому прийому можна буде досягти дивовижних ефектів, і за одне, збільшиться візуально простір.

В основі підсвічування стелі використовуються світлодіоди. Можна також застосувати і люмінесцентні або неонові лампочки, але можливості відповідно у них менше і, крім цього, неонові лампи потребують високій напрузі. Даний метод є більш трудомістким в монтажі, пожежонебезпечний і має малу колірну гаму. Найбільш вигідним та оптимальним рішенням буде установка світлодіодного підсвічування своїми руками.

Всі позитивні властивості світлодіодів:

Простий і легкий монтаж, різновид кольорів, довгий термін експлуатації і економічність.

Сама стрічка складається з струмопровідної гнучкої основи, на якій встановлені самі діоди.

При виборі самої стрічки, варто керуватися відстанню між стелею і основою для світлодіодів, а також самих квітів. Потрібно враховувати вплив кольорів освітлення на людину, так як синій дає сутінковий освітлення, а зелений і його відтінки приємний для очей. Не можна нехтувати вартістю стрічки, тому що це один з основних показників якості і довгостроковості продукту.

При установці стрічки слід знежирити поверхню на гіпсокартонних виступах, розрізати стрічку потрібно тільки на тих ділянках, які зазначені для таких цілей. При пайку шматків стрічок потрібно намагатися не перегрівати поверхню стикованих частин.

Максимальна довжина підключається стрічки не повинна перевищувати 15 метрів. Якщо потрібно підключити ділянка понад дозволеної довжини, то це можна уникнути паралельним підключенням. Не можна також згинати стрічку під 90 градусів, щоб не пошкодити її.

Підключення: якщо блок не має шнура, то з'єднання проводиться відповідно Lи N. Підключення до контролера при дотриманні полярності для стрічок з великим числом кольорів, у разі однотонного кольору, то ця стрічка підключається безпосередньо до блоку живлення.

Включення стрічки: перед тим як включати стрічку варто в обов'язковому порядку кілька разів перевірити полярність всіх з'єднань даної ланцюга.

Зруб 6х6 можна замовити на сайті www.shuvoe.ru.