Корисні поради по інтер'єру На ринку нерухомості представлені як нові сучасні габаритні квартири, так і старі малогабаритні квартири хрущовки.

Дизайнери інтер'єру (зовнішнього вигляду приміщення) пропонують зміни, здатні поліпшити умови життя власника квартири, а маленьку, темну квартиру - візуально збільшити.

Під час ремонту необхідно звернути увагу на те, що стеля повинна бути пофарбована в більш світлий тон в порівнянні зі стінами. Якщо з допомогою гіпсокартону стелю біля входу в приміщення опустити, то цей перепад посилює відчуття входу в кімнату з більш високою стелею. Ще більш виграшним є варіант зробити стелю натяжним. Відображаючи кімнату, він створює ілюзію просторого приміщення.

Стіни, пофарбовані у світлий тон, або обклеєні шпалерами світлого тону, дрібний вертикальний малюнок також створять розширюючий ефект. Вибір шпалер у великий малюнок маленьку кімнату візуально зменшує.

По можливості треба відмовитися від дверей на користь арки, що також створить відчуття простору. Обсягу додасть кімнаті підлога, якщо паркет буде вкрито блискучим лаком. Якщо ви любите килими, то вибирайте з коротким ворсом. Яскраве денне освітлення додасть кімнаті привабливості.

Природно, що вікна повинні бути великими. Меблі не повинна затуляти собою вікно, щоб не перешкоджати надходженню в кімнату природного освітлення. Якщо вибрати невисоку меблі буде підкреслено враження, що стелі вище. Чим менше меблів, тим більшою буде здаватися кімната і навпаки.

Також дизайнери радять подумати над штучним освітленням кімнати. Вибір великий. Від люстр до точкових світильників. Важливо, щоб світло спрямовувався вгору, а не вниз що також розширює простір. Щасливого ремонту.