Утеплювати будинок зсередини чи ні Звичайно, зараз більшість будинків старої споруди вже изветшало і їх просто доводиться утеплювати, щоб не витрачати гроші на марне опалення будинку. Для економії ваших коштів на сьогоднішній день пропонується безліч видів утеплювачів, які захистять ваш будинок від небажаного охолодження.

Давайте розберемося, який утеплювач краще і чи варто взагалі утеплювати будинок.

Якщо вам знадобилося 1000taxi.com, то його можна замовити по Інтернету. Отже, по-перше, дізнаємося, чи варто утеплювати будинок взагалі. Досі дослідники не прийшли до єдиної думки щодо утеплення стін. Але більшість з них вважає, що утеплювати будівлі небажана і, навіть, шкідливо для здоров'я.

Утеплювати будинок зсередини чи ні
Насамперед, утеплення, безумовно, знижує довговічність будівлі. Адже на стіни, утеплені зсередини, будуть впливати будь-які перепади температур, і вони почнуть валитися. До того ж, у наш час більшість компаній, що займаються утепленням стін, не достатньо кваліфіковані, і з часом утеплювальний матеріал перестає виконувати свої функції. Для того, щоб якісно утеплити стіни, потрібно найняти кваліфіковану бригаду, а вона коштує чималих грошей. Крім того, розраховуйте, що ваше приміщення зменшитися.

Воно стане менше мінімум на 10 см, адже утеплювальний матеріал вимагає місця, отже, ваша кімната зменшиться і зменшиться досить відчутно. Як не дивно, утепливши будинок, у вас підвищаться витрати на опалення. Ні, це не тому, що стане холодніше, а тому що підвищиться вологість повітря, а для зменшення цієї вологості потрібна більша кількість енергії, отже, витрати збільшаться. Тому, якщо ви хочете утеплити будинок тільки із-за зменшення витрат на опалення, то ні в якому разі не робіть це. Витрати тільки збільшаться.

Тепер звернемося до другого випадку. Якщо ж ви все-таки вирішили утеплити свій будинок, все зважили, і знайшли вихід з положення тільки утеплення, то вам потрібно вибрати правильний матеріал. Матеріал повинен представляти загрози для вашого здоров'я, він повинен бути правильний. Наприклад, мінеральна вата не підійде. Вона буде шкідливо впливати на вашу дихальну систему, адже від неї стає дуже волого. Зараз найкращим утеплювачем є пінополістирол і ЕППС. У цього матеріалу безліч переваг, про які ви можете дізнатися на різних інтернет-сайтах.

Таким чином, якщо це можливо, то утеплення стін краще уникнути. Але якщо все-таки необхідно, то вибирайте правильний матеріал і наймайте кваліфіковану бригаду. Комфорт у вашому будинку залежить тільки від вас!