Каркасні будинки найбільш значущі переваги Зведені зі спеціальних сендвіч панелей каркасні будинки, сьогодні по повному праву користуються особливо широкою популярністю. І це, звичайно ж, зовсім не дивно, адже споруд подібного типу є безліч вельми істотних переваг, які сприяють створенню таких будовах максимально комфортної атмосфери.

Найголовнішою особливістю такої технології вважається те, що з її допомогою можна споруджувати будівлі абсолютного будь-якого типу. Так, наприклад, для достатньо великих сімей, найбільш підходящим рішенням вважаються побудовані з таких панелей індивідуальні котеджі, які з легкістю здатні розміщувати в собі досить велику кількість людей. Якщо ж говорити про більш економічних варіантах, то тут цілком можна буде обійтися будівництвом традиційної одноповерхової споруди. Отже, чим же пояснюється така особлива популярність подібних споруд?

Міцність

Будови даного виду відрізняються неймовірно солідними показниками надійності, завдяки чому їх можна навіть зводити в місцях з підвищеним рівнем сейсмічної активності. Крім того, такі будинки абсолютно не бояться і різних атмосферних явищ, включаючи навіть дуже сильні урагани.

Швидкість зведення

Каркасні будинки найбільш значущі переваги
Завдяки застосуванню при зведенні таких споруд особливою технологією, швидкість їх будівництва вельми істотно зростає. Відносно невелика одноповерхова споруда зазвичай збирається буквально всього лише за місяць, що, природно, навіть набагато швидше будівництва брусовоых будинків.

У доповненні до всього, в подібній ситуації, також повністю відсутня і залежність від пори року – будинки такого типу можна з однаковим успіхом зводити і влітку і взимку. Причому, при наявності належного досвіду, з подібною роботою цілком можуть впоратися навіть три людини. Ще одним важливим моментом, що сприяє збільшенню швидкості будівництва такого типу будівель, також вважається і їх порівняно невелика маса, що дозволяє, в даній ситуації, застосовувати досить легкі і недорогі типи фундаментів.

Довговічність

Каркасні будинки найбільш значущі переваги
Будь житлова споруда, зведена з сендвіч-панелей, зазвичай відрізняється неймовірно солідної довговічністю. У будинках подібного типу можна без особливих проблем встановлювати як печі, так і каміни, а також розміщувати на стінах всіляке обладнання, абсолютно не сумніваючись, при цьому, їх належної міцності. У разі точного дотримання всіх необхідних технологій, побудований за каркасною методикою будинок з легкістю зможе витримувати навіть багатотонні навантаження.