Декоративні панелі ПВХ властивості та монтаж Вироби з декоративних панелей ПВХ використовуються для красивої обробки. В основному вони використовуються в цілях економії будматеріалу. І головна перевага в тому, що сфера його застосування не залежить від кліматичних умов.

Цей матеріал чудово підходить як для сухих приміщень, так і вологих. Важливо й те, що такі панелі неважко придбати, а також нескладно розрахувати. Конструкції з цих виробів в принципі досить легко і просто встановлюються, тому їх нескладно буде змонтувати самостійно.

Способів встановлення декоративних виробів ПВХ чимало. Вони можуть кріпитися на пластикову напрямну з допомогою пластмасового кліпса. А також монтуватися на дерев'яний брус з допомогою металевого кріплення. На пластмасовий кліпс в основному вони кріпляться у вологому приміщенні. Дерев'яний матеріал підійде тільки для сухих приміщень. Коли потрібно сховати якісь комунікації: зробити приховану проводку або провести труби. У цьому випадку відповідно робимо решетування з бруса з кроком 50 див.

Декоративні панелі ПВХ властивості та монтаж
Декоративні панелі ПВХ властивості та монтаж

До того ж ці панелі легко клеяться на рідкі цвяхи. Але вони застосовуються тільки в тому випадку, якщо буде достатньо рівна стіна, на якій немає великих перепадів. Також для монтажу можна використовувати степлер, де вся робота виконується дуже легко і швидко. Якщо один край панелі зафіксувати металевими дужками, то друга сторона буде просто вставлятися і триматися в пазу вже без додаткового кріплення.

Зазвичай для монтажу панелей використовують рейки або планки з профільованого пластику. Вони служать для зовнішнього, внутрішнього і стельового з'єднання декоративних виробів. Стартовий профіль може бути початком, так і закінченням панелі. Якщо приміщення більше 3 метрів, то використовуються сполучні профільовані рейки. Міцність і надійність пластикової панелі створюють ребра жорсткості. Звичайно ж, якщо по ній вдарити молотком, то там обов'язково з'являться пошкодження. Але зараз почали з'являтися нові панелі вже без ребер жорсткості, які досить складно пошкодити, а тим більше зламати.

Декоративні панелі ПВХ властивості та монтаж
Декоративні панелі ПВХ властивості та монтаж

Перевага пластикової панелі в тому, що її нескладно замінити. Будь-який виріб дуже легко витягується з загальною стіни і також швидко вставляється інше. Звичайно ж, за умови, якщо є якийсь невеликий запас. Для цього необхідно тримати одну або дві панелі на випадок непередбаченого ремонту. І тоді дивовижна краса декоративних виробів ПВХ буде сяяти, і радувати всіх приголомшливим довголіттям.