Квариловые ванни переваги і особливості В наш час більшість звичних виробів, що зустрічаються в будинку, виконуються по-різному. Наприклад, можуть бути різні форми, розміри й матеріали. До речі, зараз нікого не здивувати ванною, виготовленої з акрилу.

А ось вироби з кварилу є продовженням поліпшень, тобто завдяки даному матеріалу нівелюються певні негативні якості акрилових аналогів, серед яких: необхідність облаштовувати каркас і погана стійкість до подряпин. Цей сучасний матеріал відрізняється своєю міцністю, так як він виробляється з акрилу і кварцового піску. Величезний асортимент сантехнічних приладів, в тому числі і квариловых ванн, можна подивитися за наступним посиланням - www.vbsanteh.ru.

Квариловые ванни переваги і особливості

Що являє собою виріб

Якщо з складом матеріалу все зрозуміло, то варто ознайомитися з його певними особливостями. У першу чергу варто відзначити, що квариловые ванни трохи важче, порівняно з аналогами з акрилу. Обумовлюється це тим, що задіюються додаткові добавки, вага яких менше чавуну, але більше акрилу. Виробляються такі ванни методом відливу у форму. По суті, структура цього матеріалу представляє собою акрилові капсули у великих кількостях, всередині яких пісок. Що стосується ролі акрилу, то їм заповнюється простір між капсулами.

Відмітна особливість такої ванни полягає в товщини її стінок – близько 1 см, тому конструкція виходить досить міцною, навіть якщо не встановлювати каркас. Серед переваг виділяють наступні характеристики:

• виріб можна зробити будь-якої форми;

• привабливий зовнішній вигляд;

• низький показник теплопровідності;

• невелика маса.

Так як збільшується товщина стінок ванн і їх підстави, подібні вироби можуть випускатися з каркасом і без. Що стосується зовнішніх параметрів, то ванни нагадують чавунні аналоги. Варто також відзначити відмінні шумоізолюючі якості кварилу, тому, при наборі води у ванну, шуму не буде. По міцності також ванни перевершують акриловий аналог. Навіть якщо поставити на шальки такої сантехніки важкий предмет, він не залишить ніяких пошкоджень. Самі вироблені виріб відрізняються закругленими кутами, що робить їх максимально безпечними для експлуатації. Крім усього іншого, кваріл відрізняється низькою теплопровідністю, тому тепло не буде передаватися матеріалу, а навпаки, збережеться у воді.

Однак, поряд з перевагами даного матеріалу притаманні і певні негативні якості. Один з них – ймовірність деформації при впливі високих температур. Ще один мінус – на даний момент цей інноваційний матеріал відрізняється високою вартістю, в порівнянні з більш традиційними варіантами.

Квариловые ванни від Villeroy Boch

На даний момент існує чимало компаній, що виробляють ванни з кварилу, але вигідно серед них відрізняється бренд Villeroy Boch. Коріння цієї компанії – Франція, однак вона є Німеччину. Як підсумок, користувачі можуть насолодитися німецькою якістю і паризьким стилем.

Компанія застосовує інноваційні технології, завдяки яким продукція виходить функціональної і надійною. Вибрати можна як вбудовується, так і окремо вартісну модель ванни. Передбачаються також додаткові функції, наприклад, гідро - або аеромасаж і так далі.