Офіс в американському стилі Основною ідеєю офісу в американському стилі є відкритість, тобто розташування безлічі індивідуальних робочих місць в сукупності спільного простору. Для такої організації простору необхідна досить велика площа.

Традиційно у Штатах під такі офіси відводяться приміщення за типом лофтів складаються лише із зовнішніх стін і декількох колон. З допомогою певних схем планувань в такому приміщенні можна розмістити десятки і навіть сотні робітників.

Здійснюється така планування досить просто: на наявній площі впритул один до одного розташовуються відразу кілька робочих місць, найчастіше відокремлених одна від одної спеціальною перегородкою. Такі перегородки можна знайти і на російському ринку, наприклад у vladivostok.kabinetof.ru. Однак поки цей предмет не так часто можна зустріти в меблевих магазинах нашої країни. Не дивлячись на те, що для Росії величезні площі приміщень – рідкість, офісні перегородки все ж успішно застосовуються і на відносно невеликих площах.

У США окремі кабінети мають лише керівники і робітники, які займають високі посади. Робітники середньої ланки розташовуються в загальному приміщенні, розділеному на клітинки. Такий розподіл створює можливість для поєднання роботи кількох людей, а також для створення духу єдиного колективу, і в той же час завдяки перегородкам, кожен член такого колективу може мати відносно відокремлене простір. Спеціальні панелі навколо його робочого місця, зазвичай не перевищують людський зріст і складаються тільки в дві або три стіни, але ніколи не замикають периметр повністю.

Американський офіс нагадує собою вулик, що складається з безлічі однакових соток. Кожна з соток наповнена виключно тими предметами, які необхідні для роботи. Нічого зайвого в таких сотках не буває, кожен елемент обстановки служить для виконання певних процесів роботи і покликаний зробити їх ефективними і швидкими. Функціональність – ось головний принцип організації простору.

Не дивлячись на те, що в предметах обстановки можна простежити певний аскетизм, в обробці приміщень американці не скупляться. Будівельні матеріали тут використовуються елітні, так як будь-який відділ представницької компанії повинен відповідати її високої репутації навіть зовні.

Вміння підлаштовуватися під сучасність, на думку західного людини, обов'язкова умова ефективної роботи. Тому офіси в Штатах досить часто оновлюються з ніг до голови: ергономічні меблі, високоякісна техніка і т. п., - це якраз ті елементи, які дійсно можуть вплинути на підвищення результативності роботи.