Заміна трубопроводів Здається, що заміна трубопроводу в квартирі – це нескладно, потрібен лише демонтаж старих чавунних труб та встановлення нових пластикових. Однак заміна труб – відповідальне заняття, що має багато дрібних нюансів.

Є кілька етапів заміни старих труб каналізації на нові.

Так, www.ptza.ru випускає системи, що дозволяють забезпечувати водопостачання.

Підготовка інструментів для демонтажу

На першому етапі вам потрібно закупити потрібні інструменти і матеріали, а також скласти план каналізації. З інструментів вам знадобиться рулетка, зубило, олівець, рівень і молоток. Крім цього, вам варто закупити нові ПВХ труби, фітинги ПВХ, компенсатор, хомут для кріплення стояків та труб, гумові манжети, службовці для закріплення труб, а також болгарка і захисні окуляри. З матеріалів треба запастися цементним розчином і силіконовим герметиком.

Заміна трубопроводів
Демонтаж старих чавунних труб

На каналізаційному стояку потрібно зробити пропили болгаркою, так що не забудьте надіти окуляри, а потім на цих місцях за допомогою зубила і молотка наносити удари. Після того, як ви зняли стару трубу, необхідно вийняти з розтруба трійник, після чого варто очистити розтруб від сміття і бруду. Після того, як зробите демонтаж стояка, можна приступати до інших деталей трубопроводу.

Встановлення нових труб каналізації

Змастіть герметиком гумову манжету і вставити її в нижній розтруб, потім закріпіть на ній трійник і вставте в нього трубу потрібного розміру. Стояк прикріплюється до стіни за допомогою хомутів. Після закріплення труби можна виконати збирання всього стояка, після чого система перевіряється на герметичність. Коли монтажні роботи стояка завершені, можна зробити установку периферійних труб.

В трубопроводі каналізації потрібно встановити всі розтруби у бік руху води. Для внутрішньої каналізації всі труби встановлюються під невеликим ухилом, так як якщо його не буде, то труби почнуть засмічуватися, а це доставить вам чимало клопоту.