Установка змішувача Установка нової ванни як правило завжди супроводжується встановленням нового змішувача і нерідко відбувається так, що деякі люди витрачають більше часу і сил саме на установку змішувача, а не приміром чавунної ванни.

Для установки змішувача знадобиться сам змішувач, ущільнювальний матеріал, розвідний і ріжковий ключ.

Змішувач найчастіше надається до продажу в комплекті з усіма необхідними для його установки деталями, а саме з кріпильною штангою, ущільнювальними прокладками, перехідними ексцентриками і деякими іншими деталями.

Перше, що потрібно зробити, це демонтувати старий змішувач, якщо він є, для цього його потрібно просто відкрутити використовуючи ріжковий ключ. Як тільки старий змішувач знятий можна приступати до установки нового. Спочатку знадобиться вкрутити ексцентрики, їх потрібно встановлювати на одному рівні і, крім того, зробити так, щоб відстань між ними було дорівнює 15 див.

Установка змішувача
Наступний етап це фіксація корпусу, тут спочатку знадобиться накрутити на фітинги декоративні елементи, причому прикручувати їх потрібно до упору Потім потрібно взяти корпус від нового змішувача встановити в нього фільтри і прикрутити його до встановленим фітингів або эксцентрикам, по ходу виконання цієї задачі, також потрібно використовувати ріжковий ключ.

Тільки в даному випадку потрібно діяти більш акуратно, так як ключем можна пошкодити блискучу оболонку змішувача. Тому краще прикручувати не рожковим, а розвідним ключем через рушник. Далі потрібно встановити гусак, також прикрутивши його на своє місце використовуючи розвідний ключ і рушник.

Наступний етап це прикручування лійки, тут також немає нічого складного, просто спочатку потрібно не забути про встановлення прокладки. Останнє, що залишиться зробити-це встановити тримач під лійку. Для цього потрібно зробити два отвори в стіні і прикрутити кронштейн, на якому потім закріпити корпус держателя.

А якщо вам потрібно ochisto.ru замовте її у професіоналів із компанії ochisto.ru